Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

КУРС ДЛЯ ЕКСПОРТЕРІВ-ПОЧАТКІВЦІВ

Export Revolution Ukraine: Базовий рівень (Basic) — це мультимедійний навчальний курс для експортерів-початківців, що розрахований, в першу чергу, на компанії, які тільки починають розвивати експортний напрямок. Курс складається з 9 відеолекцій за темами: готовність до експорту, вибір ринку, продукту та експортної стратегії, ціноутворення, фінансова діяльність, план продажів та маркетинг. Лекційний матеріал супроводжується Історіями досвіду естонських компаній, які успішно вийшли на нові ринки: від виробників молочної продукції і пива до предметів інтер’єру та ІТ. Матеріали курсу доступні відразу після реєстрації.

ВІДЕОЛЕКЦІЇ
CASE STUDIES
Q&A СЕСІЇ

КУРС ДЛЯ ПРОСУНУТИХ ЕКСПОРТЕРІВ

Export Revolution Ukraine: Просунутий рівень (Advanced) — це інтенсивний навчальний курс для діючих експортерів, який націлено на розвиток професійних навичок менеджерів з зовнішньоекономічної діяльності та розробку стратегічного експортного плану підприємства. Курс складається з 12 основних освітніх модулів: експортна стратегія, ціноутворення, вихід на нові ринки, логістика, фінансування експортної діяльності, веб для експорту, маркетинг. По завершенню курсу, компанії-учасники створюють індивідуальний експортний план та проходять сертифікаційний захист. Навчання супроводжується сесіями з менторами програми та семінарами у м. Київ. Фінал курсу — освітній тур до м. Таллінн, Естонія, під час якого учасники відвідують галузеві естонські підприємства (по різним напрямкам діяльності), навчаються на тренінгах та воркшопах з ведучими експертами в області експорту.

ВІДЕОЛЕКЦІЇ
CASE STUDIES
Q&A СЕСІЇ
СЕМІНАРИ
МЕНТОРИ
ЕКСПОРТНИЙ ПЛАН

Реєстрація на перший курс програми завершена, проте вже восени цього року розпочнеться відбір компаній для участі у наступному курсі, який триватиме до травня 2019 року. Зараз ви можете залишити нам свої дані для отримання своєчасних інформаційних повідомлень щодо старту програми та майбутніх оновлень.

Export Revolution Ukraine

Це дворічна навчальна програма для українських експортерів, спеціально розроблена Офісом з просування експорту спільно з Інститутом маркетингу Естонії, за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Виникли запитання або ж потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами: ykompanets[at]epo.org.ua +380 67 828 20 34

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.