Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Відкрито реєстрацію на EXPORT BOOTCAMP «Інструменти для швидкого старту» для експортерів

 

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у партнерстві з ДУ Офіс з просування експорту України за підтримки Міністерства економіки України запрошують експортерів-початківців з усіх регіонів України долучитись до онлайн-тренінгу EXPORT BOOTCAMP «Інструменти для швидкого старту», що відбудеться впродовж 28-30 липня зі щоденним стартом о 16:00.

Протягом навчання експортери опанують інструменти планування та розвитку експорту у 4-х кроках:

КОМПАНІЯ – оцінка експортної спроможності компанії та вплив результатів на вибір ринків збуту та подальші кроки експортної діяльності.
РИНОК – вибір потенційних ринків з урахуванням експортної спроможності компанії – знайомство зі схемою аналізу, відкритими ресурсами та прийняття рішення на основі зібраної інформації.
ТОВАР – визначення ціни та проведення порівняльного аналізу; відповідність товару вимогам ринку (законодавчі та маркетингові); розробка торгової пропозиції.
ПАРТНЕР – складання профілю та списку потенційних партнерів, знайомство з ресурсами пошуку. Інструменти просування.

І найголовніше – ви зможете застосувати інструменти та навички вже на тренінгу!

Тренером виступить Галина Перепелиця – незалежна експертка з міжнародної торгівлі, сертифікований консультант та тренер з питань експорту до ЄС та технічної відповідності

Умови участі, деталі щодо реєстрації, повна програма тренінгу та інформація про тренера за посиланням: https://preview.mailerlite.com/a1g1n0

Зареєструватись можна до 23 липня (23:59) за цим посиланням: https://forms.gle/EpRFvh8CHYZjBgHV7

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.