Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

#ExportDriverChallenge та набори на освітні програми завершено!

Понад 1300 заявок було отримано на освітні програми Export Evolution Ukraine, Creative Export Ukraine та Train the Trainers!

Майже 1,5 місяці тривав прийом заявок, і ми спільними зусиллями з обласними адміністраціями, місцевими радами, регіональними торгово-промисловими палатами та партнерами активували всю Україну!

Найактивнішими регіонами за кількістю учасників стали:
🏆Київська,
🏆Дніпропетровська
🏆Львівська,
🏆Одеська,
🏆Чернігівська
🏆Харківська області!!!

З наступного тижня підприємці та експортери починають навчатися та вдосконалювати на практиці експортні навички. А вже 19-20 листопада ми зустрінемось на перших офлайн семінарах у Києві та Львові.

Слідкуйте за оновленнями та не пропустіть можливість стати частиною професійної #ExportTeam.

На наступному тижні ми будемо знайомити Вас з учасниками програм Export Evolution Ukraine, Creative Export Ukraine та Train the Trainers та розкриємо секрет про те, який він «Типовий учасник» освітніх програм!

________________________________________

Програма “Export Evolution Ukraine” оновлена за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (КЕУ) у співпраці з Офісом з Просування Експорту та Інститутом Маркетингу Естонії.

Програми “Creative Export Ukraine” та “Train the Trainers” розроблені Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Програми фінансуються Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.