Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом
Березень 30, 2017

Міжнародні державні закупівлі GPA

У травні 2016 року Україна приєдналася до Угоди СОТ про державні закупівлі (Government Procurement Agreement – GPA). Що це означає? Українські компанії можуть брати участь у публічних закупівлях 48 країн-учасниць GPA на умовах недискримінації та рівного ставлення до місцевих й іноземних компаній.

Офіс надає консультаційні послуги в рамках використання механізму міжнародних публічних закупівель GPA. Основна мета цих послуг – надати бізнесу інформацію про механізм міжнародних публічних закупівель, у тому числі Угоду СОТ про державні закупівлі (далі – Угода), проконсультувати щодо можливостей, які відкриває Угода для українського бізнесу, та шляхи використання цього інструменту для самостійного опанування компанією нових експортних ринків.

Під час спільної роботи із консультантом Офісу Ви отримаєте повну інформацію про визначення коду CPV та країни, які є Сторонами Угоди, доступ до закупівель яких наразі відкрито для українських компаній.

Під час роботи консультант Офісу надасть рекомендації, що допоможуть Вам:

  • визначитись із цільової країною
  • визначити код предмета закупівлі
  • здійснювати релевантний пошук тендерів

У результаті відповідної роботи консультанта Офісу Ви отримаєте усю необхідну інформацію та покрокові інструкції, що дозволять самостійно працювати із механізмом міжнародних публічних тендерів GPA.

Переглянути запити від іноземних партнерів

Корисні матеріали:

Потрібна допомога?
Напишіть повідомлення на export@epo.org.ua

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.