Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Україна представила свою харчову продукцію на міжнародній виставці HFC China в Шанхаї

Вже другий день поспіль працюємо на Українському стенді на міжнародній виставці продуктів харчування FHC China 2017. Україна представляє в Шанхаї молочну продукцію, кондитерку, вино та олію.

На колективному українському стенді, який було організовано спільними зусиллями Офісу з просування експорту, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Київська Торгово-промислова Палата, за підтримки Western NIS Enterprise Fund, представлено 5 компаній зі сфери харчових продуктів та напоїв. Відвідати український стенд на виставці можна в павільйоні №2, 2СD19 в Shanghai New International Expo Centre (SNIEC).

Окрім відкриття стенду та роботи на виставці Українська офіційна делегація під головуванням Торгового представника України – Заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі Nataliya Mykolska за участі Посла Українии у КНР Олега Дьоміна та Генерального консула в м.Шанхай Dmytro Ponomarenko , візьме участь у двосторонніх зустрічах та бізнес-форумі за участі представників українського та китайсього бізнесу.

З українськими компаніями, представленими в Шанхаї можна ознайомитися в брошурі за посиланням https://issuu.com/…/docs/brochure_china_business_visit-14112

 

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.