Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом
Червень 12, 2018

Швидке проходження оцінки готовності

Для проходження оцінки готовності необхідно зробити 4 простих кроки:

 1. Зареєструватися або увійти в особистий кабінет
 2. Додати компанію
 3. Знайти необхідну послугу
 4. Заповнити данні

 1. Реєстрація або вхід

При першому вході в “Особистий кабінет” необхідно пройти процедуру реєстрації. Для цього:

   1. Перейдіть за посиланням або скористайтесь кнопкою «Реєстрація» в правому верхньому куті сайту.
   2. У формі реєстрації необхідно ввести ПІБ українською мовою та e-mail адресу.

   3. Після цього на вказану e-mail адресу повинен прийти лист з посиланням, за яким потрібно перейти для активації особистого кабінету.

    У випадку, якщо Вам не прийшов лист активації протягом 15 хвилин, перевірте папку “Спам”. Якщо у спамі лист відсутній, зверніться, будь ласка, на електронну адресу export@epo.org.ua.

   4. При переході за посиланням потрібно ввести пароль, який буде використовуватися для входу в особистий кабінет.
   5. Після його вводу Ви потрапите на сторінку користувача.

    Якщо Ви вже реєструвалися на заходи Офісу з просування експорту, або замовляли послуги, використовуючи свою e-mail адресу, інформація, яку Ви вводили підтягнеться у Ваш профіль автоматично.

Якщо Ви вже реєструвалися в особистому кабінеті вам необхідно здійснити вхід. У формі входу необхідно ввести e-mail адресу та пароль, вказані при реєстрації. Після вводу даних Ви потрапите на сторінку користувача.

 1. Додавання компанії

На сторінці користувача є можливість додати компанію, у якій Ви працюєте. Для додавання натисніть кнопку «Додати компанію»

та заповніть форму.

Після додавання компанії на сторінці користувача з’явиться блок «Роль у компанії», де можливо змінювати інформацію про обійману посаду. Ви маєте можливість додавати декілька компаній.

При додаванні компанії, у випадку, якщо компанія вже існує в системі, співробітниками офісу буде проведена модерація, до закінчення якої використовувати компанію та змінювати інформацію про неї буде неможливо. Після проходження модерації Ви отримаєте лист-повідомлення.

 1. Знайти необхідну послугу

Для замовлення послуги у користувача повинна бути додана щонайменше одна компанія. У випадку, якщо користувач додав декілька компаній, замовлення здійснюється від активної компанії (активна компанія підсвічується зеленим кольором). Для пошуку необхідної послуги потрібно перейти на вкладинку «Послуги», знайти у списку необхідну послугу та натиснути на кнопку перейти.

 1. Заповнити данні

Заповніть необхідні данні, дайте відповіді на всі запитання та натисніть кнопку «Переглянути результати». Ви отримаєте результат у балах, та рекомендації щодо компетенцій, яких вам бракує для досягнення успіху.


Ознайомитись з повним набором функцій особистого кабінету Ви можете за посиланням.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.