Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Міжнародні тендери для IT компаній

Чи знаєте ви, що знайти потенційного іноземного партнера в IT-галузі можна через міжнародні тендери? Пропонуємо переконатись у цьому на власному досвіді!

Саме зараз на сайті публічних закупівель країн-членів ЄС TED є 153 актуальних оголошення, пов’язаних з постачанням програмного забезпечення та надання послуг у сфері IT. Ми відібрали для вас кілька цікавих прикладів тендерів, що пов’язані з наступними послугами:

–       Інтеграцією, розширенням, та модернізацією інформаційних систем для чеського містечка Влашім на загальну суму близько 800 000 євро. (Дедлайн: 7.08.2018)

–       Менеджментом обслуговування та підтримки програмного забезпечення (ITSM) для британського містечка Свонсі вартістю 200 000 британських фунтів стерлінгів (Дедлайн: 27.07.2018)

–       Програмним забезпеченням для 3D геологічного моделювання для Федерального Офісу з будівництва і логістики Швейцарії (Дедлайн: 29.08.2018)

Бажаєте дізнатись про ще 151 тендер зі сфери IT? Звертайтеся до експертів Офісу на адресу  export@epo.org.ua , і ми допоможемо вам розібратися із інструментом міжнародних публічних закупівель.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.