Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Лекція «Емоційний інтелект у бізнесі»

 

Дослідження показують прямий зв’язок між емоційним інтелектом та досягненням успіху в кар’єрі та бізнесі. Не всі народжуються з високим емоційним інтелектом, але на противагу IQ, емоційний інтелект можна набути та покращити.


На базі Платформи SheExports* cпільно із Посольством Держави Ізраїль ІЗРАЇЛЬ В УКРАЇНІ та Ізраїльським центром міжнародного співробітництва MASHAV запрошуємо на лекцію «Емоційний інтелект в бізнесі», де ми поговоримо про емоційний інтелект та його роль в сучасному бізнесі та жіночому лідерстві.

Дата: 08 Червня 2017
Час: 17:00-19:00

МісцеСчастье HUB, вул. Паньківська 14

Спікер:
Ян Зусман, провідний психолог Центру тестування і зайнятості, Хайфа, Ізраїль. Бізнес-тренер, проводить семінари та лекції в області стимулювання бізнес-ініціатив та розвитку організацій.

РЕЄСТРАЦІЯ обов’язкова за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1rV31O8nz7jUmEL3YlBxwK6WRurH0N7CxfNHox-y26h8/edit

Якщо у Вас виникли запитання або потрібна додаткова інформація, будь ласка, зв’яжіться з нами зручним для Вас способом: ytakhtarova@epo.org.ua або +380 95 403 64 63

Довідково:
* Платформа SheExports – ініціатива для підтримки українських жінок-підприємців, керівниць з питань міжнародної торгівлі та експорту, активних учасниць міжнародних жіночих мереж, що координується та реалізовується Офісом з просування експорту (ЕПО).
Ідейною натхненницею Платформи виступає Nataliya Mykolska, Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий Представник України.
Платформа об’єднує активності за наступними напрямками:
– inspiration – створення майданчиків для обговорення бізнес-викликів в експорті, висвітлення успішних історій українських жінок, задіяних в експортно орієнтованому підприємництві, виступи надихаючих спікерів, нетворкінг,
– information – освітні продукти, аналітика та консалтинг,
– action – заходи, які відкривають нові бізнес-можливості.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.