Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Степендіальний навчальний курс від MASHAV: Розширення економічних можливостей жінок

Запрошуємо на навчальний курс від Ізраїльського агентства міжнародного співробітництва в галузі розвитку MASHAV «Розширення економічних можливостей жінок», який проводитиметься  в MCTC The Golda Meir Mashav “Carmel” International Training Center з 22 квітня по 11 травня 2018 року.
 
Програма ознайомить учасників з різними аспектами планування, розвитку та управління малими підприємствами, щоб до кінця курсу навчити простій та ефективній організації та управлінням малого бізнесу з максимальною вигодою, включаючи соціальний бізнес.

Основні теми

  • Цілі сталого розвитку і їх вплив на малий бізнес
  • Інструменти і ноу-хау для розвитку підприємницького потенціалу жінок
  • Становище жінок-підприємців за часів швидких глобальних змін
  • Управління проектами як інструмент управління бізнесом
  • Системи підтримки мікро- та малого підприємництва в Ізраїлі, включаючи
    технологічні інкубатори
  • Психологія як інструмент успішного бізнес спілкування
  • Сесії з обміну досвідом серед учасників 
Програма, окрім теоретичних занять, включає навчальні візити до установ підтримки малого бізнесу і малих підприємств, якими керують жінки.
Після закінчення курсу учасники мають надати практичну пропозицію або інноваційну ідею по темі програми, які можуть бути імплементовані в країнах проживання.
 
Вимоги до аплікантів:
Курс призначений для 26 учасників, як жінок, так і чоловіків, віком від 30 до 55 років, які працюють в державних установах (включаючи структури місцевої влади); агентствах і службах підтримки МСБ; НВО, що займаються підтримкою і розвитком малого бізнесу; в асоціаціях ділових жінок. Запрошуються також представники приватного сектора зі сфери бізнес-консультування і підтримки малого бізнесу. Очікується, що у кандидатів є відповідну освіту і мінімум 5 років досвіду в сфері економіки, управління бізнесом, регіональному плануванні, промисловому управлінні і / або схожих областях. Перевага буде надаватися тим кандидатам, які займаються навчанням підприємців у сфері малого бізнесу.
 
Деталі : https://goo.gl/pv4cMf
Перелік документів : https://goo.gl/9im8Lr
Анкети надсилайте на адресу: mashav@kiev.mfa.gov.il
Дедлайн подачі документів 15 лютого 2018 року
Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.