Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Міжнародна виставка імпортних споживчих товарів – 2020

5 червня регіональне відділення Китайської Торгово-промислової палати в провінції Шаньдун офіційно відкриває Міжнародну виставку імпортних споживчих товарів – 2020 і запрошує  українські компанії та галузеві асоціації взяти участь у її роботі.

Захід відбуватиметься у двох панелях: онлайн виставка товарів та бізнес конференція. Проведення онлайн-заходу відбуватиметься за допомогою програми WeChat – для демонстрації товарів та Zoom – для В2В зустрічей.

Для участі у виставці необхідно надіслати на електронну адресу (natalia.stepan@mfa.gov.ua) наступні матеріали:

  • назва компанії та логотип;
  • короткий опис компанії;
  • презентація і фото максимум 3 продуктів для виставки.

Окрім цього, на полях виставки є можливість організувати B2B-зустрічі китайських та українських представників бізнесу. З української сторони передбачено участь максимум 20 компаній, китайська сторона буде представлена локальними імпортними компаніями та баєрами. Під час заходу, перші матимуть можливість продемонструвати свою продукцію в онлайн режимі та поспілкуватися з потенційними партнерами з КНР.

З організаційних питань просимо контактувати з першим секретарем Посольства України в КНР Наталією Степан (email: natalia.stepan@mfa.gov.ua, роб. тел. +86 010 6532 6359).

Звертаємо увагу, що згідно чинного законодавства Китайської Народної Республіки, товари, які продаються в роздріб, повинні мати зареєстровані торгові марки в КНР. Особливо обережним при участі як в онлайн, так і офлайн виставках необхідно бути тим українським компаніям, які не мають зареєстрованої торгової марки в Китаї, зареєстрованої міжнародної торгової марки з поширенням на Китай, або ті компанії, які ще не подавали документів  на відповідну реєстрацію своєї торгової марки.

 

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.