Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

На міжвідомчій нараді обговорили підготовку Національного стенду на CIIE 2018 в Китаї

Через 54 дні Україна представить Національний стенд на а одній із найбільших міжнародних виставок в Китаї CIIE 2018. 

Вчора, 11 вересня, на міжвідомчій нараді під головуванням Степан Кубів обговорили Стан підготовки до виставки, затвердили програму та наступні спільні кроки. Наразі завершено Національний відбір продуктів і послуг на Національний стенд, результати якого буде оприлюденоно найближчим часом.

Китай – «ринок у фокусі» для українського експорту. Для України та українського бізнесу участь у виставці – це можливість представити свій торговий та експортний потенціал, унікальні продукти та послуги мільярдному ринку споживання, адже Китай у наступні п’ять років планує імпортувати продуктів та послуг на понад $10 трлн.

В рамках підготовки до виставки, 19 вересня Офіс з просування експорту організовує  інтенсивний практикум «GoChina: нові можливості на ринку Китаю для українських експортерів»  для усіх  зацікавлених в експорті до КНР. Деталі  та реєстрація  – за посиланням  https://bit.ly/2NvpZQP

Програма реалізується Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні у рамках ініціативи #EU4Business ЄC.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.