Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Навчальна програма Train the Trainers стартувала!

Відбір на цю програму був найскладнішим: 249 заявок на 50 місць, тобто майже 5 осіб на одне місце!!!

В результаті конкурсного відбору було сформовано 10 команд по 5 осіб з 10 областей України, які вчора вперше зустрілись на дводенному тренінгу у Києві.

Коротко про наших учасників:
– у нас навчаються: керівники компаній, комерційні агенти, керівники відділів, консультанти з експорту, представники Мінекономіки, керівники департаментів з розвитку економіки міських рад та облдержадміністрацій, віце-президенти регіональних ТПП;
– учасники програми працюють у сферах: машинобудування, харчової та хімічної промисловості, енергетики, комерції, ІТ, консалтингу, державного управління та місцевого самоврядування;
– сумарний професійний досвід учасників складає 343 роки (приблизно 12 років у кожного)!

Тепер на учасників чекає 1,5 місяці інтенсивного навчання та виконання завдань на запит від реальних компаній. Зокрема, кожна команда має підготувати дослідження ринку певної країни, яке включатиме: загальний профіль країни, канали продажу товару та контакти потенційних партнерів. Наші тренери будуть супроводжувати учасників за допомогою щотижневих менторських сесій в онлайн режимі. За результатами буде визначено команду-переможця, яка наступного року відвідає Tallinn Marketing Week.

Бажаємо нашим учасникам продуктивної командної роботи та результату у вигляді збільшення обсягів експорту свого регіону!
_______________________________________-
Програма “Train the Trainers” розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.