Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Новини

Опитування бізнес-об’єднань щодо заходів, пов’язаних з експортом, на 2020 рік

Офіс з просування експорту проводить опитування серед бізнес-об’єднань щодо сприяння в реалізації проектів та ініціатив по підтримці експортерів та підвищення спроможності бізнес-об’єднань ефективно проводити заходи, спрямовані на відкриття нових ринків.

Aвіаційна виставка “Kuwait Aviation Show 2020”

З 15 по 18 січня 2020 р. у м. Ель-Кувейт відбудеться авіаційна виставка “Kuwait Aviation Show 2020”. Виставка охоплюватиме усе, що стосується цивільної, військової, комерційної і приватної авіації; авіазаводи представлять Read more about Aвіаційна виставка “Kuwait Aviation Show 2020”[…]

Тетяна Міськова призначена виконуючим обов’язків директора Державної Установи «Офіс з просування експорту України»

До призначення на посаду, Тетяна була членом установчої команди консультативно-дорадчого органу Офіс з просування експорту при Мінекономрозвитку: з квітня 2016 очолювала напрямки «Бізнес до влади» та «Освіта для експортерів», координувала роботу Ради з просування експорту.

Серія воркшопів з питань експорту для креативних підприємців

Ми започатковуємо нову традицію в рамках програми Creative Export Ukraine – відтепер будемо частіше спілкуватися з експортерами з регіонів! Зокрема, протягом реалізації програми відвідаємо 5 міст України з різними воркшопами від провідних експертів з Естонії, Нідерландів, Фінляндії та Британії.

Запит на партнерство з виробниками молока і молочних продуктів, дитячого харчування та органічної косметики

Ізраїльський рітейлер зацікавлений у налагодженні довгострокового партнерства з українськими виробниками молока та молочних продуктів, натурального харчування для немовлят/дітей, безглютенових та веганських продуктів, а також органічної косметики.

Запит на партнерство з виробниками жіночих штанів

Німецька компанія жіночого одягу зацікавлена у довгостроковому партнерстві з українськими виробниками жіночих штанів. Потенційний партнер повинен мати сертифікат BSCI.

Запит на партнерство з виробниками соняшникового, гарбузового та лляного насіння

Норвезька компанія зацікавлена у налагодженні довгострокового партнерства з виробниками соняшникового, лляного та гарбузового насіння.

Запит на партнерство з виробниками металевих конструкцій

Норвезька будівельна компанія зацікавлена у довгостроковому партнерстві з українськими виробниками металевих конструкцій, які потрібні для реалізації масштабних інфраструктурних проектів з будівництва доріг, мостів, залізничних шляхів та дамб.

Export Digest #9/2019: будьте в курсі експортних новин!

Ми підготували для вас добірку найактуальнішої та найкориснішої інформації, напрацьованої Офісом з просування експорту та нашими партнерами за останній місяць. До вашої уваги: анонси заходів, огляди ринків, корисні поради від наших експертів, запити від іноземних компаній на пошук партнерів в Україні, оголошення про актуальні міжнародні виставки та міжнародні тендери, а також експортні пропозиції та новини від партнерів.

Як обрати торгового представника для експортного бізнесу shar

Знайти торгового представника, який зможе якнайкраще представити ваш товар, дуже важливо. Тому при виборі варто зважати на його досвід, наявність необхідних контактів та здатність зробити якісну рекламу для вашого товару.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.