Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Офіс презентував вітчизняний машинобудівний сектор на виставці Africa Rail

19-20 червня у Йоханнесбурзі відбулась одна з найбільших міжнародних виставок залізничної індустрії Africa Rail, де Офіс з просування експорту презентував національний стенд компаній-експортерів з сектору машинобудування.

Колективний бізнес стенд, який організував Офіс з просування експорту України, вперше в історії України був профінансований за державний кошт. Тож, українські компанії Теко, Трібо, ООО «Татра-Юг» та Бериславський машинобудівний завод отримали чудову можливість знайти міжнародних партнерів та представити свою продукцію на одному з найперспективніших ринків, адже Африка є регіоном, що стрімко розвивається та розбудовує місцеву інфраструктуру.

Попит на українську продукцію був надзвичайно високим: вже в перший день виставки у експонентів національного стенду почали закінчуватись візитівки та продуктові каталоги. До того ж, серед 200 експонентів лише Україна організувала національний колективний бізнес стенд, який якісно вирізнявся на загальному фоні та привертав до себе увагу.

Відвідувачі виставки цікавилися у наших виробників як комплектуючими (двигуни, колодки, колеса), так і готовою продукцією (потяги, локомотиви). Також африканська сторона виявила інтерес щодо можливості постачання з України систем автоматизації та контролю за залізничного та міського транспорту.

Окрім залізничної продукції, відвідувачі також цікавляться іншими вітчизняними галузями. Зокрема, є високий попит до української харчової продукції.

Цікава інформація про виставку Africa Rail:

  • Щороку виставку відвідують тисячі представників бізнес кіл з понад 30 африканських країн;
  • Цього року на відкриття виставки прибуло близько 300 місцевих високопосадовців;
  • Участь у виставці беруть такі великі компанії як Siemens, Caterpillar, ALSTOM, Prasa;
  • На місцевому ринку машинобудування відчувається висока присутність китайських виробників. Але українські компанії можуть конкурувати за рахунок високої якості та помірної ціни на свою продукцію;

Тож, ми вже готуємось до росту експорту компаній з машинобудівного сектору до спекотної та перспективної Африки!

#експортуй

#TradewithUkraine

#ManufacturewithUkraine

         

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.