Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Офіс домовився про стратегічну співпрацю з французьким виробником спортивних товарів Decathlon

Відома французька компанія Decathlon, яка займається розробкою, виробництвом та реалізацією спортивних товарів для 70 різних видів спорту у 50 країнах світу з більш ніж 1400 магазинами, наразі активно шукає постачальників серед українських виробників.

Експерти Офісу з просування експорту та представники компанії під час ділової зустрічі домовились про підтримку іноземного виробника у пошуку надійних партнерів в Україні. Так, компанія безкоштовно отримає послуги з розширеного сорсингу – пошуку постачальника «під ключ».

Варто зазначити, що французька сторона має доволі високі стандарти не тільки щодо якості виготовленої продукції, але й щодо діяльності компаній в частині корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) – охорони праці, безпеки на виробництві тощо. Це ще раз підтверджує важливість фактору КСВ для бізнесу, який хоче активно виходити на зовнішні ринки.

«Ми вбачаємо в Україні дуже потужний потенціал для співпраці. Переконаний, що країна має всі шанси стати центральним хабом з виробництва та постачання високоякісних спортивних товарів на ринки Європи та Азії», – коментує Жером Біанки, директор з виробництва Decathlon в Україні.

Нагадаємо, що вже зараз імпортер шукає виробника верхньої частини та вже готового трекінгового, туристичного та спортивного взуття, (литний метод кріплення, двокомплектна система ПУ-ТПУ (PU/TPU), матеріал: текстиль та шкіра).

Якщо ви маєте що запропонувати іноземним партнерам, повідомте про зацікавленість у співпраці на адресу: sourcing@epo.org.ua. Дедлайн для подачі пропозицій – 30 листопада 2018 року.


Бажаєте, щоб ваші послуги та продукти потрапили в поле зору іноземних імпортерів, які шукають постачальників товарів та послуг в Україні? Реєструйтесь на Сорсинговій платформі Офісу (https://bit.ly/2ut50m9) та отримуйте пропозиції співпраці від потенційних партнерів!

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.