Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Оголошено набір на освітній курс «Експортна Революція!»

В жовтні 2018 року розпочнеться національна комплексна освітня програма “Експортна Революція” для українських підприємців, що розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Це другий набір освітньої програми “Експортна Революція”, у травні 2018 року 757 підприємців стали випускниками першого курсу.

Перший рік навчання це:

  • понад 550 компаній-учасниць на рівні START та 68 компаній на рівні PRO
  • 90% компаній активізували експорт підприємства завдяки навчанню
  • 3 компанії вийшли на нові ринки вже під час освітнього процесу

Програма триває 9 місяців та складається з двох курсів: START та PRO.  START – програма для українських підприємців, що бажають почати експортувати. PRO – для фахівців в експорті, які бажають систематизувати і поглибити свої знання та професійні навички. Обидва курси розроблені із врахуванням потреб компаній, особливостей українського законодавства та умов внутрішнього та зовнішніх ринків. Програма поєднує он-лайн навчання, живі семінари з провідними міжнародними експертами, розгляд конкретних кейсів компаній-учасниць та завершується навчальною бізнес-подорожжю до Естонії. Програма фінансується Проектом з питань розвитку і співробітництва Естонії.

Всього 500 осіб на рівень START та 135 компаній на PRO!

Поспішайте, заявки на участь у програмі “Експортна Революція” приймаються до 23.59 за київським часом 30 вересня 2018 року.

Інформація та реєстрація за посиланням epo.org.ua/education

Наталія Микольська, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий представник України: “Освіта для експортерів, зміцнення експортних навиків та компетенцій бізнесу – серед пріоритетів Уряду та частина Експортної стратегії України. Нещодавно мали перший випуск дипломованих експортерів програми і її успіхи показали, що маємо продовжувати в тому ж напрямку. Тому закликаю усіх експортерів реєструватися на другий набір програми, бо експорт – це командна гра”.

Мар’яна Каганяк, керівник Офісу з просування експорту: “Перше завдання, яке ми поставили перед собою – створити максимально доступний та практичний освітній курс для кожної української компанії. Учасники курсу “Експортна Революція PRO” крок за кроком за підтримки міжнародних експертів створять експортну стратегію для своєї компанії. Підприємці на курсі “Експортна Революція START” зрозуміють ключові етапи підготовки та ведення експорту. Два інтенсивні курси, максимально практичні, орієнтовані на міжнародні практики, європейський досвід, практичні кейси та унікальну експертиза від провідних експертів в області експорту. Офіс з просування експорту надає українським компаніям практичні інструменти для розвитку та збільшення конкурентоспроможності на міжнародних ринках”.

Запитання та додаткова інформація: education@epo.org.ua +380 67 828 20 34

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.