Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Оголошуємо “Регіональний експортний виклик” серед областей України!

З 26 вересня по 11 жовтня 2019 року Офіс з просування експорту проводить конкурс «Регіональний експортний виклик» для місцевих органів виконавчої влади України для визначення трьох українських міст (окрім м. Київ), які приєднаються до реалізації національних освітніх програм для підприємців та експортерів “Export Evolution Ukraine”, “Creative Export Ukraine” та “Train the Trainers”. 

Для участі в конкурсі зацікавлені обласні адміністрації та/або регіональні торгово-промислові палати мають визначити одного Регіонального координатора, який надаватиме належну інформаційну підтримку освітнім програмам на період проведення конкурсу та забезпечить необхідну кількість заяв-реєстрацій від представників бізнесу у регіоні.

У разі Вашої зацікавленості взяти участь у конкурсі «Регіональний експортний виклик», просимо до 2 жовтня 2019 року надіслати лист-відповідь на електронну адресу education@epo.org.ua з підтвердженням готовності та визначеними Регіональними координаторами набору. Більше деталей та умови участі в конкурсі у листі за посиланням.

18 жовтня Офіс з просування експорту визначить три регіони-переможці, які матимуть змогу приєднатись до реалізації національних навчальних програм та отримають відзнаку #ExportDriverChallenge від Посольства Естонії в Україні за підтримку Проектів з питань розвитку, співробітництва та гуманітарної допомоги та статус стратегічного партнера національних освітніх проектів від ДУ «Офісу з просування експорту», а також подарунки від інших партнерів проекту. Регіональні координатори будуть запрошені до участі в освітньому бізнес-турі до Таллінну (Естонія)!

Нагадаємо, що «Export Evolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine»  – це 5 безкоштовних освітніх семінарів щодо виходу на зовнішні ринки і різних аспектів експортної діяльності , а також 7 освітніх семінарів з креативного підприємництва та експорту. “Train the Trainers” включає 6 годин на тиждень дистанційного навчання та 2 триденних інтенсиви, спрямованих на побудову практичних консалтингових навичок. Заняття відбуватимуться за участі міжнародних експертів та тренерів. Офіс з просування експорту забезпечує процес реалізації програми та проведення семінарів у всіх містах, де проходитиме програма.

Інформація про освітні програми:

 «Export Evolution Ukraine» – це національна комплексна освітня програма для українських підприємців, що бажають почати експортувати, та для фахівців в експорті, які бажають систематизувати і поглибити свої знання та професійні навички. Програма передбачає 10 освітніх модулів, 5 семінарів у різних містах України, вебінари, сесії зворотнього зв’язку, освітню платформу, нетворкінг та грантові можливості для успішних випускників рівня PRO.

«Creative Export Ukraine»  – це  15 відео-лекцій та 9 семінарів у різних містах України, доступ до спеціальної навчальної платформи з усіма матеріалами та додатковим корисним контентом, освітній-бізнес тур на Tallinn Design Festival, а також нетворкінг з представниками креативної індустрії з різних регіонів України. Цей курс надасть комплексне та системне розуміння про те, з чого складається експортна діяльність креативного підприємства, як почати експортувати на зовнішні ринки, як підготувати свій дизайн-продукт та як оцінити можливі ризики під час експорту.

«Train the Trainers» Це інтенсивний навчальний курс, що має на меті покращення якості та доступності консультаційних послуг з експорту та створення (або мобілізації) існуючої мережі національних консультантів. Включає 6 годин на тиждень дистанційного навчання та 2 триденних інтенсиви, спрямованих на побудову практичних консалтингових навичок. Заняття відбуватимуться за участі міжнародних експертів та тренерів.

Детальна інформація про освітні програми за посиланням: https://epo.org.ua/education/

_______________________________________________

Програма «Export Evolution Ukraine»  оновлена за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) у співпраці з Офісом з Просування Експорту та Інститутом Маркетингу Естонії.

Програма «Creative Export Ukraine» розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Програма «Train the Trainers» розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Більше інформації про освітні програми Офісу з просування експорту доступно за посиланням: https://epo.org.ua/education/

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.