Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Запрошуємо представників креативних індустрій на семінар «Швеція – відкриті торгові ворота»

Представляєте креативні індустрії та бажаєте вийти зі своїм продуктом на ринки Швеції та ЄС?

Запрошуємо виробників меблів, домашнього декору, одягу, посуду, взуття та аксесуарів на освітній семінар «Швеція – відкриті торгові ворота», що пройде в рамках 7-го Шведсько-українського бізнес-форуму* (Sweden-Ukraine Business Forum) у Києві.

КОЛИ: 14 червня, 14:30 – 16:30

ДЕ: Київ, вул. Алли Тарасової, 5 (Hyatt Regency Kyiv)

Робоча мова заходу: англійська, з синхронним перекладом.

Під час семінару ви отримаєте практичну інформацію стосовно експортних процедур, угод про торгівлю, правил і вимог ЄС, зокрема щодо походження товарів, сертифікатів і стандартів. Окрім того, дізнаєтеся більше про ринки Швеції, умови ведення бізнесу, основні позиції шведського імпорту, особливості попиту шведських споживачів, а також поради щодо маркетингу.

Також учасникам буде представлено сервіс «Швеція – відкритi ворота торгівлі». Даний сервіс є єдиним інформаційним центром, створеним шведським урядом для іноземних компаній, що зацікавлені у експорті до Швеції та країн ЄС і бажають отримати прикладні знання стосовно питань, пов’язаних із виходом на ринок Швеції та Євросоюзу.

Для кого цей захід?

Виключно для малих та середніх підприємств, які працюють в підсекторах:

 • Мода та одяг (взуття, одяг, торби, сумки, наплічники, аксесуари);
 • Домашній декор (предмети побуту, предмети інтер’єру, посуд);
 • Меблі (дерев’яні для спальні, кухні та їх запчастин; стільці з дерева або металу, в тому числі – розкладні).

Як взяти участь у заході?

 • Участь у заході можлива лише за умови онлайн-реєстрації і отримання підтвердження реєстрації Офісом з просування експорту.
  ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА ЗАХІД
 • Останній термін реєстрації – 11 червня 2018 включно. Підтвердження Вашої участі ви отримаєте 12 червня на вказану в реєстраційній формі електронну пошту. Заявки на участь у заході, отримані після завершення реєстрації, не будуть розглядатись.

Організатори заходу:
Офіс з просування експорту, Посольство Швеції в Україні спільно з Шведською торговою колегією.

______________

Довідково:

 • Подія проводиться виключно для малих та середніх підприємств у зазначених в тексті анонсу підсекторах;
 • Реєстрація відбувається у порядку черги і може бути закрита раніше у випадку, якщо кількість зареєстрованих учасників досягне ліміту;
 • Офіс в праві відмовити у реєстрації на захід компаніям, які не надали про себе повних відомостей під час реєстрації на подію;
 • Подія є безкоштовною за умови підтвердження реєстрації. Щодо участі у 7-му Шведсько-українському бізнес-форумі (Sweden-Ukraine Business Forum) у Києві поза рамками освітнього семінару, просимо звертатись до організаторів форуму за посиланням subf.com.ua

Q&A:

 -Чи буде запис відео семінару?

Якщо ми матимемо можливість зафіксувати подію у будь-який спосіб – відео або аудіо форматі – ми обов’язково поділимось інформацією з кожним зареєстрованим учасником заходу.

 -Чи будуть надані матеріали/презентації по події?

Так, усі матеріали будуть доступні за декілька днів після завершення події.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.