Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Посібник з експорту ІТ послуг до Канади

Проект CUTIS за підтримки Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства та Офісу з просування експорту розробили посібник «I Can Export: Як експортувати в Канаду послуги у сфері інформаційно-комунікативних технологій (ІКТ)”.

Головна ціль – надати інформаційну допомогу українським компаніям, які зацікавлені в експорті IT послуг до Канади.

Декілька цікавих фактів про ринок Канади:

  1. За результатами 2017 року Канада імпортувала послуг в сфері IT на 4,8 мільярдів дол США.
  2. Вартість IT послуг в Канаді на порядок вища, ніж в Україні. Вартість послуг 70% українських IT-компаній складає 25-49 доларів США за годину. В Канаді таких компаній лише 15%. В то же час 49% канадських компаній надають послуги, вартість яких в розрахунку за годину складає 100-149 доларів США. Лише 5% українських компаній надають такі послуги.
  3. На ринку Канади спостерігається зростаючий попит на IT-спеціалістів. За оцінками деяких експертів, до 2021 року в галузі з’явиться приблизно 216 000 нових робочих місць. А за рахунок імміграції та залучення студентів з канадських університетів країна зможе задовольнити лише 30% цих потреб. Тому канадські компанії будуть шукати можливості в залученні закордонних компаній і аутсорсингу, в тому числі і з України.

Більше цікавої інформації про IT канадський ринок ви можете дізнатися, БЕЗКОШТОВНО завантаживши посібник на сайті Cutis за посиланням.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.