Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом
Березень 10, 2017

B2G майданчик

Офіс з просування експорту – майданчик для ефективного діалогу між бізнесом та владою. Головне завдання B2G напряму –  це координація та регулярне проведення засідань Ради з просування експорту – консультативно-дорадчого органу при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

Рада з просування експорту дозволяє зібрати в одному місці представників бізнесу та державних органів для обговорення найбільш нагальних питань, що виникають у компаній. Ми не лише підсумовуємо проблеми експортерів, а й запускаємо процеси їх вирішення, у яких виступаємо модератором комунікації B2G. Особлива увага приділяється проведенню регіональних Рад та залученню максимально широкого кола підприємців до них.

B2G напрям також організовує вхідні торгові та бізнес-місії. Це дає українським виробникам змогу, не виїжджаючи з країни, зустрітися із предметно зацікавленими іноземними інвесторами для спілкування, обміну контактами, встановлення та розвитку співпраці.

Ми сподіваємося на активну участь українських компаній у наших заходах. Експортні можливості України можна розширити, лиш якщо бізнес буде активно залучений до діалогу з владою та підказуватиме їй, які кроки треба зробити, щоб допомогти просувати українську продукцію за кордоном.  

Якщо маєте запитання або ж потребуєте додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом: info@epo.org.ua

Перейти до календаря подій

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.