Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом
Червень 12, 2017

Enteprise Europe Network

Enteprise Europe Network (європейська мережа підприємців) – це інформаційна мережа, яка була створена в 2008 році і об’єднала 66 країн, серед яких 28 країн ЄС, більше 50,000 підприємств із 17 галузей. За допомогою EEN українські виробники та науково-дослідні організації мають доступ до спектру інформаційних послуг: інтернет-бази підприємств, інформації про В2В зустрічі та про можливості консультативної та інноваційної підтримки, наукового співробітництва.

EEN допомагає у пошуку не тільки бізнес-, а і партнерів для науково-дослідних робіт у європейських проектах. Платформа також сприяє залученню інвестицій для виробництва товарів і послуг, нових технологій для підвищення конкурентоспроможності українських товаровиробників та підприємств, які надають послуги.

Якщо Ви ще не зареєстровані Ви можете зареєструватися та налаштувати розсилку з новинами

Якщо Ви вже зареєстровані – знайдіть партнерів безкоштовноПошук партнерів

У вас також є можливість створити профіль власної компанії, щоб він став доступний усім учасникам мережі. Для цього необхідно визначити потрібний тип пропозиції (технологічна чи бізнес-пропозиція, технологічний чи бізнес-запит або запит на розробку та розвиток технології) та заповнити форму у особистому кабінеті

Якщо Ви маєте запитання або ж потребуєте додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

een@epo.org.ua +380 44 253 61 51

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.