Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом
Січень 25, 2018

Індивідуальний консалтинг

Експерти Офісу розробили систему комплексного підходу до вирішення питань, пов’язаних із експортною діяльністю, який передбачає допомогу підприємствам у чотири етапи* – починаючи із отримання розуміння готовності підприємства до зовнішньоекономічної діяльності, закінчуючи втіленням своїх ідей за допомоги обраних зовнішніх експертів.

Офіс з Просування Експорту надає допомогу компаніям незалежно від їх розміру і досвіду ведення зовнішньоекономічної діяльності. На якому етапі готовності до експортної експансії не був би ваш бізнес, ви завжди можете скористатися відповідним пакетом комплексної підтримки або повністю розпочати весь запропонований шлях із нашими фахівцями.

*Враховуючи ризик необґрунтованої витрати ресурсів вашого бізнесу, ми вбачаємо доцільним скористатися послугами Перевірки експортної ідеї, Менторства та Допомоги в інтернаціоналізації бізнесу лише компаніям, які відповідають наступним критеріям:

  • Належність підприємства до суб’єктів малого, середнього або великого підприємництва згідно з частиною 3 статті 55 Господарського кодексу України
  • Операційна діяльність протягом мінімум 3-х років
  • Кількість персоналу у штаті від 10 осіб
  • Наявність окремої структурної одиниці, що відповідає за зовнішньоекономічну діяльність із добрим володінням англійської мови
  • Наявність сертифікації виробництва та/або продукції/послуг

Детальніше про послугу

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.