Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Пошук партнерів

З метою збільшення експортних можливостей для українських виробників товарів та постачальників послуг, було ініційовано державну програму допомоги малому та середньому бізнесу для сприяння пошуку покупців за кордоном. Програма передбачає фінансову підтримку участі у міжнародних ділових заходах, таких як торговельні місії, виставки та ярмарки, а також сприяння пошуку бізнес-партнерів у Європейській мережі підприємців (EEN).

Торговельна місія

унікальний інструмент з пошуку бізнес-партнерів та промоції свого продукту/послуг за кордоном. Даний інструмент допомагає підготовленим до експорту компаніям відкривати нові ринки, або ж збільшувати об’єми експорту до вже відкритих ринків. Отриманий досвід під час торговельної місії дає краще розуміння ринку, показує ризики, на які компанія наражається під час виходу на ринок та надає можливість вивчити конкурентів даного сегменту.

Національні стенди

Офіційна участь країни у міжнародних виставках для демонстрації потенціалу країни або окремих галузей. Національний стенд українських виробників що фінансується за рахунок державних коштів.

Дізнатись більше

Колективні експозиції

Колективні стенди - це можливість зменшити витрати на участь у виставці та привернути більше уваги відвідувачів за рахунок широкого спектру товарів або послуг. Наші фахівці можуть надати допомогу в організації колективного стенду та, за рахунок досвіду, уникнути непередбачуваних витрат або перепон.

Дізнатись більше

Enteprise Europe Network (європейська мережа підприємців)

– це інформаційна онлайн мережа, яка об’єднує 66 країн, серед яких 27 країн ЄС, більше 50,000 підприємств із 17 галузей. За допомогою EEN українські виробники та науково-дослідні організації мають доступ до спектру інформаційних послуг: інтернет-бази підприємств, інформації про В2В зустрічі та про можливості консультативної та інноваційної підтримки, наукового співробітництва.

Дізнатись більше

Сорсингова платформа

- це онлайн каталог українських експортерів. Цей інструмент знайомий та близький бізнесу в усьому світі. Онлайн каталог дозволяє іноземним компаніям легко знайти свого бізнес-партнера серед зареєстрованих українських компаній та встановити прямий контакт. Щодня сорсингова платформа поповнюється новими українськими експортерами. Приєднуйтесьта реєструйтесь! Можливо, саме Вас шукає імпортер.

Відділ сприяння бізнес-можливостей

- відділ займається допомогою українському бізнесу у виході на закордонні ринки, розширенню їх експортних можливостей, налагодженню бізнес-контактів та пошуку потенційних партнерів. Основними інструментами відділу є закордонні міжнародні виставки та ярмарки, торгові місії, Європейська мережа підприємств (EEN) та сорсингові послуги.

Якщо маєте запитання або необхідна додаткова інформація, будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

opportunities@epo.org.ua

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.