Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Пошук партнерів

З метою збільшення експортних можливостей для українських виробників товарів та постачальників послуг, було ініційовано державну програму допомоги малому та середньому бізнесу для сприяння пошуку покупців за кордоном. Програма передбачає фінансову підтримку участі у міжнародних ділових заходах, таких як торговельні місії, виставки та ярмарки, а також сприяння пошуку бізнес-партнерів у Європейській мережі підприємців (EEN).

Торговельні місії

Участь у торговельних місіях є найбільш ефективним засобом пошуку партнерів. Зазделегіть підготовані зустрічі з цільовою аудиторією забезпечать максимальний результат участі у місії та дозволять зекономити час на пошук шляхів виходу на нові ринки збуту.

Національні стенди

Офіційна участь країни у міжнародних виставках для демонстрації потенціалу країни або окремих галузей.

Дізнатись більше

Колективні експозиції

Можливість зменшити витрати на участь у виставці та привернути більше уваги відвідувачів за рахунок широкого спектру товарів або послуг.

Дізнатись більше

Європейска мережа підприємців

Інформаційна мережа, що об'еднує понад 50000 підприємців з більш ніж 60 країн світу, за пдопомогою якої можна знайти партнерів для торгівлі та науково-дослідницької роботи.

Дізнатись більше

Відділ сприяння бізнес-можливостей

Відділ займається допомогою українському бізнесу у виході на закордонні ринки, розширенню їх експортних можливостей, налагодженню бізнес-контактів та пошуку потенційних партнерів. Основними інструментами відділу є закордонні міжнародні виставки та ярмарки, торгові місії.

Якщо маєте запитання або необхідна додаткова інформація, будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

opportunities@epo.org.ua

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.