Червень 21, 2017

Платформа She Exports

Програму She Exports було створено Офісом із просування експорту у 2017 році для підтримки та розвитку жінок-підприємниць та допомоги їм у виході на міжнародні ринки, таким чином, сприяючи зростанню експортного потенціалу України.

Мета She Exports – сприяти розширенню економічних можливостей жінок в Україні та популяризувати успішний досвід  українських жінок у бізнесі: власниць бізнесу, жінок на керівних посадах, особливо в компаніях-експортерах.

Чому програма She Exports є актуальною?

За висновками Європейської комісії, посилення економічної активності жінок до 2025 року може збільшити глобальний ВВП на 28 трильйонів доларів США (станом на червень 2017 року). Тому Україна має можливість покращити економічні показники, зокрема в експорті завдяки зростанню впливу жінок-експортерок та кількості жінок-підприємниць.

Програма працює за трьома актуальними напрямками:

ІНФОРМАЦІЯ: Програма підтримує економічне розширення можливостей жінок в Україні шляхом розвитку експертизи у міжнародній торговлі та навичок інноваційного підприємництва.

НАТХНЕННЯ: Програма популяризує історії успіху українських жінок-власниць бізнесу та жінок на керівних посадах, особливо в компаніях-експортерах.

ДІЯ: Програма допомагає українським жінкам-власницям бізнесу та жінкам на керівних посадах успішно виходити на міжнародні ринки та розвивати бізнес-мережі на національному та міжнародному рівнях.

Офіс з просування експорту в рамках Програми She Exports є офіційним верифікатором ініціативи SheTrades, яка започаткована Міжнародним торговим центром (International Trade Center) і має на меті об’єднання до 2020 року 1 млн жінок-підприємниць із різних країн. Залучення у мережу SheTrades відкриває доступ до міжнародної спільноти підприємців та до освітніх матеріалів про експорт. 

Інструкція з реєстрації в SheTrades  – за посиланням  https://epo.org.ua/shetrades-reg/

Ідейною натхненницею платформи виступає Nataliya Mykolska, Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий Представник України.

Запрощуємо до співпраці партнерів: власників бізнесу, керівників експортно орієнтованих компаній для створення та підтримки різноманітних ініціатив із розширення економічних можливостей жінок в Україні.

Контакти:

Аліна Севастюк,

Керівник напряму She Exports Офісу з просування експорту

alinasevastyuk@epo.org.ua, +380674628282, +380442004438.

Юлія Тахтарова,

Менеджер проектів She Exports Офісу з просування експорту 

ytakhtarova@epo.org.ua, +380442536151.

Перейти до розділу “Новини”

Перейти до розділу “Події”