Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом
Квітень 18, 2017

Про нас

Офіс з просування експорту є консультативно-дорадчим органом при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, який було створено як “єдине вікно” допомоги українським експортерам у виході на іноземні ринки (Наказ Мінекономрозвитку №1861 від 03 листопада 2016 року). 

Ідея створення інструменту з просування експорту належить Торговому представнику України – Заступнику міністра економічного розвитку і торгівлі Наталії Микольській.

Керівником та одним з ініціаторів створення Офісу з просування експорту є Мар’яна Каганяк, Радник Міністра економічного розвитку і торгівлі України. Під її керівництвом Офіс перетворився з ініціативної групи волонтерів у повноцінний функціональний інструмент підтримки українських експортерів, який буде трансформовано в Державну установу.  

Стратегічна мета Офісу – допомагати українському бізнесу бути успішним на закордонних ринках шляхом :

  • розвитку експортних компетенцій українського бізнесу
  • промоції українських товарів та послуг за кордоном
  • допомоги в налагодженні співробітництва та партнерства між українським та закордонним бізнесом.

Офіс надає допомогу за трьома основними напрямами та проектами в рамках двох платформ:

Ми націлені на створення повноцінної інституції з підтримки експорту в Україні та забезпечення експортоорієнтованої екосистеми, що діятиме за участі державних інституцій та бізнес-спільноти.

Офіс створено за підтримки фонду Western NIS Enterprise Fund та проекту The Expert Deployment for Governance and Economic Growth (EDGE) 

Приєднатися до команди Офісу

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.