Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом
Квітень 4, 2019

Огляд ринку / Дослідження зовнішнього ринку

У зв'язку зі зменшенням державного фінансування, Офіс з просування експорту тимчасово не надає послугу індивідуальним компаніям. Послуга залишається доступною для об'єднань компаній та асоціацій

Українські експортери можуть дослідити обраний ринок за допомогою Офісу з просування експорту

Дослідження зовнішнього ринку – один з найперших кроків на шляху до експорту. Офіс з просування експорту надає підтримку компаніям, які прагнуть приймати рішення на основі ринкових даних. Ми надаємо детальні статистичні дані та аналітичну інформацію щодо конкретної країни та сектору і пропонуємо українським компаніям скористатися цією інформацією для вивчення експортних ринків.

В наших дослідженнях ми використовуємо як відкриті онлайн бази даних (такі як CIA, World Bank, TradeMap та інші), так і доступні за платною підпискою:

Passport Euromonitor International - це база глобальних даних та аналітичних досліджень щодо економіки країн, споживачів та певних галузей, які допомагають дослідити конкретний ринок та визначати майбутні тенденції. База містить інформацію щодо споживчих товарів в 25 країнах. З її допомогою можна отримати наступні дані: розмір ринку, динаміка його зростання протягом останніх 5 років та прогнозовані значення до 2022 року, основні гравці та їх ринкові долі, канали дистрибуції та інше.

Mintel GNPD - база глобальних даних та аналітичних досліджень щодо новинок серед готових харчових продуктів. База містить інформацію щодо смакових трендів, упаковки, інгредієнтів, а також ціни в роздрібних мережах 86 країн світу. За допомогою цієї бази можна дослідити світові та регіональні тренди в уподобаннях споживачів, а також просуванні готових харчових виробів.

Замовити послугу

Умови надання послуги
Враховуючи ризик необґрунтованої витрати ресурсів вашого бізнесу, послуга надається компаніям, які відповідають наступним критеріям:

1. Належність підприємства до суб’єктів малого, середнього або великого підприємництва згідно з частиною 3 статті 55 Господарського кодексу України.

2. Операційна діяльність протягом мінімум 3-х років.

3. Кількість персоналу у штаті від 10 осіб.

4. Наявність окремої структурної одиниці, що відповідає за зовнішньоекономічну діяльність з володінням англійською мовою.

5. Наявність сертифікації виробництва та/або продукції/послуг.

Послуга надається тільки українським компаніям-виробникам. Одна компанія може замовити дослідження не більше як для 3х продуктів чи 3х країн.

Важливо
Візьміть до уваги, що обсяг та деталізація інформації варіюється залежно від продукції та країни. Інформація по певним товарам може бути відсутня в базі. Після заповнення заявки протягом 5 днів з Вами зв’яжеться наш експерт щодо наявності запитуваної інформації.

Офіс має доступ до інформації по таким країнам
Passport Euromonitor International: Україна, США, Китай, Туреччина, Німеччина, Японія, Румунія, Польща, Грузія, Молдова, Франція, Ізраїль, Індія, Індонезія, Білорусь, Болгарія, Канада, Таїланд, Угорщина, Словаччина, Нідерланди, Єгипет, Італія, Об’єднані Арабські Емірати, Велика Британія

Потрібна допомога?
Напишіть повідомлення на ogvozdyova@epo.org.ua

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.