Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Офіс з просування експорту запустив ініціативу Амбасадори She Exports

30 червня 2018 в Канадському Домі під час прийняття з нагоди Дня Канади відбувся запуск ініціативи Амбасадори She Exports та було оголошено перших трьох Амбасадорів.

В номінації Жіноче Лідерство Амбасадором She Exports стала Олена Кошарна, Засновник і Головний виконавчий директор Horizon Capital.

В номінації Індустрія ІТНадія Васільєва, засновник корпорації Digital Transformation.

В номінації МедіаІрина Рубіс, генеральний директор та власник ділового медіа-бюро “Економіка +”

“Активне залучення жінок в економіку сприяє зростанню країни, України в тому числі. Саме тому Мінекономрозвитку та Офіс з просування експорту минулого року започаткували Програму SheExports для підтримки та розвитку жінок-підприємниць та експортерок, адже потрібно об’єднуватись, надихати та підтримувати одна одну. Нещодавно ми вперше представили Україну на міжнародному бізнес-заході SheTrades Global у Ліверпулі, і я з впевненістю можу сказати, що українські жінки-підприємниці та експортерки – креативні, інноваційні та ніколи не зупиняються на досягнутому, тому майбутнє українського експорту у їхніх руках” – прокоментувала запуск ініціативи SheExports Ambassadors Наталія Микольська, Торговий представник України, що є частиною Програми SheExports.

Мар’яна Каганяк, керівник Офісу з просування експорту: “Успішні жінки в експортно-орієнтованих компаніях впливають на стійкий економічний розвиток України та розвивають компетенції у сфері міжнародної торгівлі та інноваційного підприємництва. Через ініціативу Амбасадори SheExports ми залучаємо жінок та чоловіків до розширення можливостей жінок у бізнесі для зростання участі України у міжнародній торгівлі”.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.