Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації

She Talks з Даян Френсіс: «Як жінці досягти успіху в сучасному світі?»

На базі Платформи SheExports* Офісу з просування експорту триває серія зустрічей-дискусій She Talks із жінками, які надихають та мотивують.

Цього місяця запрошуємо вас на захід за участі Даян Френсіс, всесвітньо відомої журналістки, редакторки та авторки бестселерів з Канади. Зараз Даян є редактором канадського National Post та старшим науковим співробітником аналітичного центру Atlantic Council. Вона є експерткою з технологій майбутнього, розвитку Силіконової Долини, геополітики, енергетики, бізнесу та корумпованої злочинності.

Її статті публікують найвідоміші світові ЗМІ: Wall Street Journal, Washington Post, Daily Beast, Politico, World Post, Miami Herald, New York Post, New York Daily News та The Guardian. Даян інтерв’ювала та писала матеріали про Біла Гейтса, Джорджа Сороса, Маргарет Тетчер, Рональда Рейгана та десятки інших видатних CEO, бізнесменів, глав держав, big thinkers та науковців.

У своєму виступі Даян огляне поступ в розвитку прав жінок та їх досягнень останніх десятиліть, розкаже про історії успіху жінок у бізнесі, політиці та інших сферах життя, окреслить основні виклики, які стоять перед сучасними жінками, а також надасть поради, як жінкам стати успішними у сучасному світі.

Захід відбудеться 12 вересня о 17:00 в готелі Holiday Inn (вул. Велика Васильківська, 100), зал «Городецький».

Обов’язкова РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням        

Кількість місць обмежена – поспішайте зареєструватися.

Контакти для довідок: +38 (095) 403-64-63

Юлія Тахтарова, Координатор Платформи SheExports.

————————–

Довідково:

* Платформа SheExports – ініціатива для підтримки українських жінок-підприємців, керівниць з питань міжнародної торгівлі та експорту, активних учасниць міжнародних жіночих мереж, що координується та реалізовується Офісом з просування експорту (ЕПО).

Ідейною натхненницею Платформи виступає Наталія Микольська, Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий Представник України.

Платформа об’єднає активності за наступними напрямками:

  • inspiration – створення майданчиків для обговорення бізнес-викликів в експорті, висвітлення успішних історій українських жінок, задіяних в експортно орієнтованому підприємництві, виступи надихаючих спікерів, створення майданчиків для нетворкінгу,
  • information – освітні продукти, аналітика та консалтинг,
  • action – заходи, які відкривають нові бізнес-можливості.

** SheTalks – серія заходів, організована на Платформі SheExports, присвячена навчанню, розвитку та взаємодії українських жінок-підприємців, керівниць з питань міжнародної торгівлі та експорту, активних учасниць міжнародних жіночих мереж. Доповідачами виступатимуть відомі міжнародні та українські експертки, успішні бізнес-леді, натхненниці тощо. Цільова аудиторія серії заходів SheTalks – представниці українського бізнесу та асоціацій, спеціалісти у сфері міжнародної торгівлі, представники експертної та медіа спільноти.

Партнером заходу виступає Канадсько-український проект з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS), який впроваджується Канадсько-українською торговою палатою та Конференційною радою Канади та фінансується урядом Канади через Міністерство міжнародних справ Канади.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.