Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Платформа She Exports від ЕРО отримала верифікацію в ITC

В межах Платформи SheExports* Офіс з просування експорту (EPO) отримав офіційний verifier-статус. Відтепер Офіс сприятиме більш ефективному доступу до міжнародних бізнес-можливостей для українських компаній, якими володіють жінки. Ми перевірятимемо та підтверджуватимемо належність жіночого бізнесу до української бізнес-мережі, що, в всвою чергу, допоможе бізнесу приєднатися до економічної ініціативи SheTrades Міжнародного торгового центру https://shetrades.com/ . 

Сучасний світ щодня зазнає мільйонних збитків через штучні бар’єри на шляху жінок-підприємців. За оцінками Глобального інституту МакКінзі (McKinsey Global Institute), до 2025 року світове ВВП може зрости на $12 трильйонів доларів через подолання гендерної нерівності.

Саме зараз час об’єднувати зусилля для розширення економічних можливостей жінок в Україні та на міжнародних ринках.

Нагадаємо, що ініціатива #SheTrades Міжнародного торгового центру (ITC) має амбітну мету – до 2020 року залучити один мільйон жінок по всьому світу до торгівлі на міжнародних ринках.

25 травня 2017 року Платформа SheExports рада була вітати пані Ванесу Ерогбогбо, голову програми Міжнародного торгового центру (ITC) з залучення жінок, задіяних в підприємництві та виробництві, до можливостей ведення підприємницької діяльності на міжнародних ринках. На зустрічі з українським бізнесом пані Ерогбогбо розповіла про глобальні торговельні можливості для українських жінок-підприємців та поділилася своїми рецептами досягнення успіху в кар’єрі та бізнесі.

Приєднуйтесь до ініціативи SheTrades та української Платформи SheExports!

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.