Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом
Червень 21, 2017

She Exports

Громадська організація «Платформа з розширення економічних можливостей жінок», стоверна на базі Програми She Exports, яку було запущено у 2017 році для підтримки жінок-підприємниць, розвитку жіночого підприємництва та міжнародної торгівлі, з метою збільшення експортного потенціалу України.

Засновницями ГО «Платформа з розширення економічних можливостей жінок» стали:

– Тавнія Санфорд, Директорка Проекту «Експертна підтримка врядування та економічного розвитку» (EDGE) в Україні.

– Наталія Микольська, співзасновниця програми SheExports, заступниця Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торгова представниця України (2015-2018).

– Мар’яна Каганяк, співзасновниця програми She Exports,радниця Міністра економічного розвитку і торгівлі України , Керівниця Офісу з просування експорту (2015-2018).

– Ірина Дацюк, співзасновниця програми SheExports.

Програма She Exports, яка тривалий час реалізовувалась за підтримки програми технічної допомоги уряду Канади, зокрема, проекту Expert Deployment for Governance and Economic Growth (EDGE), трансформувавшись у громадську організацію, продовжить надавати підтримку українським підприємницям та власницям бізнесу.

За 2,5 роки роботи програма об’єднала майже 1000 жінок підприємниць та власниць бізнесів з понад 16 регіонів України, для яких організувала понад 60 навчальних семнінарів та вебінарів, 2 делегації українських підприємниць на бізнес-фестиваль ITC SheTradesGlobal (Ліверпуль, 2018) та SHE Congress (Баку, 2019), сприяла долученню 55 українських підприємниць до міжнародної мережі ITC SheTrades.

 

Перейти на сторінку She Exports.

 

Публікації про розширення економічних міжливостей жінок в україні, ініційовані програмою She Exports

She Exports: Как построить бизнес в Украине и выйти на внешние рынки. 7 советов соосновательницы компании RITO Татьяны Абрамовой

She Exports: Як створити інноваційний бізнес та почати експортувати. Пояснює співзасновниця компанії Snite та КМДШ Наталія Лимонова

She Exports: Що необхідно робити, аби стати експортеркою. Лайфхаки від виконавчого директора SupportYourApp Дар’ї Лещенко

She Exports: Як будувати конкурентоспроможний бізнес в цифрову епоху. Досвідом ділиться регіональний директор Luxoft Dnipro Марія Кот

She Exports: Наталка Найда “Можливості для росту є завжди, а щоб експортуваати треба єднатися”.

For Women’s Empowerment: Три українські підприємиці стали амбасадорками She Exports

Глобальна місія українок: Чому потрібно голосно заявити про свій бізнес в Ліверпулі та стати частиною глобальних ланцюжків доданої вартості

Ванеса Ерогбогбо: «Можливо, я вас розчарую, але мені здається, що Уганда і Україна схожі в багатьох речах»

Дайан Френсіз: «Жінці доводиться бути на десять голів кращою та вищою за чоловіка, щоб зайняти своє місце»

Вірджинія Літтлджон: «Чоловіки можуть інвестувати в бізнес-проекти жінок, якщо прагнуть покращити можливості для своїх доньок»

Exporter in me: Що треба змінити підприємницям в Україні, щоб вплинути на розвиток бізнесу у світі

Дебора Юден: «Коли ми ігноруємо деякі групи людей через певні стереотипи, ми позбавляємо себе можливостей»

 Наама Дрор: «Если кого-то смущает мой возраст или мой пол, это его проблемы, а не мои»

 WoMo-портрет: Мар’яна Каганяк

Повчитись у Ізраїля: 6 висновків щодо підходу до підприємництва у цій краї

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ НА ОСВІТНІ МАТЕРІАЛИ ПРОГРАМИ SHE EXPORTS

2018

ВЕБІНАР: «Інструменти Google для експортера»

Спікерка: Ніна Левчук, керівниця Google Marketing Solutions у Центральній та Східній Європі, лідерка програми ‘Women’s Empowerment Program with Google’ та  ініціаторка ‘Women Digital Academy with Google’ (Ірландія).

ВЕБІНАР: «Жінки в бізнесі: як створити та редагувати статтю у Вікіпедії»

Спікер: Антон Процюк, адміністратор української Вікіпедії, член ГО «Вікімедіа Україна»

ВЕБІНАР: «Графічний редактор Crello для МСБ: Дизайн – це легко»

Спікерка: Євгенія Дичко, менеджер з маркетингу графічного редактора Crelloвідомої компанії-експортера Depositphotos. Євгенія має 7 років досвіду у сфері цифрового маркетингу і контент-менеджменту, розробляла комунікаційні стратегії для брендів Depositphotos та Crello.

ВЕБІНАР: Як бути успішними у міжнародних тендерах GPA

Спікерка: Анна Міленіна, консультант, експерт з міжнародних публічних закупівель Офісу з просування експорту

ВІДЕОЗАПИС: Зустріч-дискусія для жінок у бізнесі з експортним потенціалом

Учасниці дискусії: Наталія Микольська, Торговий Представник України – Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України. Входить до рейтингу 100 найвпливовіших жінок України (Журнал «Фокус», 2017), Ірина Мірошник, президент IMMER Group, членкиня правління European Rotogravure Association, членкиня Комітету стійкого розвитку EAFA/FPE. Входить до рейтингу 100 найвпливовіших жінок України (Журнал «Фокус», 2017), Дар’я Антоненко, операцiйний директор ТОВ «Айсберг» Лтд (м. Одеса), засновниця та керуючий директор ТОВ «Айсберг–Азія» (м. Алмати, Республіка Казахстан), заступник директора Української Асоціації Виробників Електротехніки, Ольга Філатова-, власниця готельно-оздоровчого комплексу Edem Resort Medical & Spa (Львівська область). Переможниця премії «Людина Року 2015» у номінаціі «Краща інвестиція України. Нагороджена орденом Святої Анни за заслуги перед Батьківщино. Модераторка: Мар’яна Каганяк, Керівниця Офісу з просування експорту.

ВІДЕОЗАПИС СЕМІНАРУ: «Бізнес-план та переговори в цифрову епоху»

Спікери : Яаков Гороховський (Ізраїль), бізнес-тренер з багаторічним досвідом, власник компанії «Segment Y.G. Business Development  Ltd», що надає послуги в сфері фінансового та бізнес-консультування (маркетинг, управління стратегією), Наташа Мазор (Ізраїль), бізнес-консультант, авторка та ведуча тренінгів та семінарів з маркетингу та розбудови ефективних ділових зв’язків (networking); офіційний бізнес-консультант від Міністерства промисловості та економіки та Міністерства Абсорбації Ізраїлю.

ВІДЕОЗАПИС ДИСКУСІЇ: «Жінки та чоловіки в сучасному бізнесі»

Учасники: Яаков Гороховський та Наташа Мазор. Модератор: Аліна Севастюк, Керівниця напряму She Exports Офісу з просування експорту.

ВІДЕОЗАПИС: Церемонія офіційного оголошення Амбасадорів програми She Exports (Львів, 2018)

ВІДЕОЗАПИС ВЕБІНАРУ: “Жінки в бізнесі: Досвід розвитку бізнесу в Канаді”

Спікер: Вікторія Умін, старший директор по розвитку міжнародного бізнесу Ag Growth International (Канада), провідного міжнародного виробника обладнання для перевалки та зберігання зерна. Вікторія більше 10 років працює в компанії та бере безпосередню участь в міжнародному розвитку бізнесу. 

 

2017

ВЕБІНАР: «Доступ МСБ, зокрема якими володіють жінки, до фінансування: експертні поради»

Спікери: Глен Ходжсон, Конференційна рада Канади, економіст з 35-річним досвідом у сфері макроекономіки, міжнародної торгівлі та фінансів, фіскальної та податкової політики на посаді старшого наукового співробітника Конференційної ради Канади, Євген Черв’яченко, радник Віце-прем’єр-міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва й житлово-комунального господарства України, консультант Світового банку, ЄБРР, IFC та проектів ПРООН.

ВЕБІНАР: «GroYourBiz: як отримати підтримку для зростання свого бізнесу»

Спікерка: Барбара Моуат, засновниця та президент GroYourBiz MyBusinessMyBoard ™

Більше про GroYourBiz можна дізнатися за посиланням: http://groyourbiz.com/

ВІДЕОЗАПИС: Зустріч-дискусія «Чому важливо розширювати економічні можливості жінок»

Спікерка: Ванеса Ерогбогбо, голова програми Міжнародного торгового центру (ITC) з залучення жінок, задіяних в підприємництві та виробництві, до можливостей ведення підприємницької діяльності на міжнародних ринках

ВІДЕОЗАПИС: Зустріч-дискусія «Як жінці  досягти успіху в сучасному світі»

Спікерка: Дайан Френсіс, всесвітньо відома журналістка, редакторка та авторка бестселерів з Канади; експерткою з технологій майбутнього, розвитку Силіконової Долини, геополітики, енергетики, бізнесу та корумпованої злочинності. Її статті публікують найвідоміші світові ЗМІ: Wall Street Journal, Washington Post, Daily Beast, Politico, World Post, Miami Herald, New York Post, New York Daily News та The Guardian.

ВІДЕОЗАПИС СЕМІНАРУ: «eCommerce – доступні платформи на міжнародних ринках (з орієнтиром на жіночі бізнеси)»

Спікерка: Олександра Файнбурд, незалежний консультант з  веб- та клауд – нетворкінгу, випускниця Ізраїльського Техніона (Ізраїль).

ВІДЕОЗАПИС ФОРУМУ: GOING GLOBAL: ISRAELI-UKRAINIAN INNOVATION DAY, PART 2: ‘Women in Innovation’ (мова – англійська).

Speakers: Naama Zalzman Dror, Inbar Weiss. Moderator: Marina Vyshegorodskikh.

ВІДЕОЗАПИС: Зустріч-дискусія «Експорт як інструмент посилення економічної спроможності жінок-підприємиць: досвід США та Канади»

Спікерки: Вірджинія Літлджон – співзасновниця глобального акселератора Quantum Leap, що допомагає розвивати міжнародну екосистему жіночих бізнесів (США, країни ЄС, Китай, Індія, ПАР), делегатка до W20 від Сполучених Штатів, та одна з трьох співавторів історичного Women’s Business Ownership Act, підписаного Президентом Рейганом у 1988 році, що суттєво вплинув на парадигму жіночого підприємництва в США, Дебора Юден – канадська підприємниця та бізнес-консультант із багаторічним досвідом, що спеціалізується на стратегіях інтернаціоналізації бізнесів та міжнародній торгівлі, зокрема допомагаючи підприємствам, якими володіють жінки.

 

 

Перейти до розділу “Новини”

Перейти до розділу “Події”

 

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.