Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом
Червень 21, 2017

Платформа She Exports

Програма з розширення економічних можливостей жінок She Exports

Програму She Exports було створено у 2017 році Офісом з просування експорту (www.epo.org.ua) як платформу для  підтримки та розвитку жінок-підприємниць та допомоги їм вийти на міжнародні ринки, таким чином, сприяючи зростанню експортного потенціалу України.

Програма She Exports є актуальною, оскільки ефективне залучення жінок в сучасну економіку – це фактор росту кожної країни. Україна може покращити економічні показники, зокрема в експорті, завдяки зростанню впливу жінок-експортерок та кількості жінок-підприємниць. До 2025 року світове ВВП можна збільшити до 28 трільйонів доларів, якщо країни світу в повній мірі використають потенціал жінок в економіці (дослідження McKinsey).

Програма She Exports охоплює 3 напрямки:

  • Інформація: Надання інформації для підвищення конкурентоздатності жінок-власниць та жінок на керівних посадах в експортно орієнтованих програмах завдяки знанням і навичкам у сфері міжнародної торгівлі та інноваційного підприємництва.
  • Мотивація: Поширення історій успіху українських жінок-експортерок та кращих практик з підтримки жінок в бізнесі в масштабах компанії, галузі, кластеру та країни.
  • Дія: Розвиток бізнес-мережі жінок-експортерів на національному та міжнародному рівнях та підтримка жінок-власниць та жінок на керівних посадах у експортно орієнтованих компаніях у виході на міжнародні ринки та участі у глобальних ланцюжках створення доданої вартості.

Україна підписала Декларацію про торгівлю та розширення прав і можливостей жінок в економічній сфері СОТ 12 грудня 2017 року. Торгова Представниця України – Заступниця Міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольська представляє Україну в сфері розширення економічних можливостей жінок у міжнародній торгівлі на міжнародному та національному рівнях.

Ідейною натхненницею платформи є Наталія Микольська,  Торгова Представниця України – Заступниця Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Запрошуємо до співпраці з метою єднання зусиль жінок і чоловіків для розширення можливостей жінок у сучасній економіці. Звертайтеся з пропозиціями та запитаннями до нашої команди: Аліна Севастюк, Юлія Тахтарова (sheexports@epo.org.ua).

Офіс з просування експорту в рамках Платформи She Exports  – офіційний верифікатор ініціативи ІТС SheTrades

Офіс з просування експорту в рамках Платформи She Exports є офіційним верифікатором для українських компаній, які хочуть долучитися до спільноти жінок-підприємниць ініціативи SheTrades Міжнародного торгового центру (International Trade Center). У відповідності до стратегічного плану ІТС Ініціатива SheTrades має на меті до 2021 року об’єднати  3 млн жінок-підприємниць із різних країн. Зараз до світової спільноти SheTrades завдяки програмі She Exports приєдналася 21 компанія та організація, створена в Україні  (станом на 07.03.2018.). Залучення у мережу SheTrades відкриває доступ до унікальних освітних матеріалів про експорт та міжнародної спільноти жінок, серед яких – підприємці та інвестори.

 

Програма She Exports Офісу з просування експорту оргапнізувала українську делегацію жінок-підприємниць на міжнародному форумі SheTrades Global 2018 Liverpool

Офіс з просування експорту в рамках програми SheExports організував участь українських підприємниць у складі української бізнес-делегації на світовому форумі SheTrades Global 2018 Liverpool  26-28 червня 2018 року.  У програмі передбачено значний час на галузеві секції та нетворкінг для спілкування з потенційними партнерами. Організовано галузеві секції: Beauty and Wellness, IT & BPO, Textile & Apparel, Tourism. Унікальна подія, що об’єднує жінок-підприємниць з різних країн світу з покупцями, партнерами та інвесторами, SheTrades Global 2018 – це шанс для розвитку експорту та нового розуміння, як вивести бізнес на новий рівень у сучасному світі.

 

Контакти:

Аліна Севастюк,

Керівник напряму She Exports Офісу з просування експорту

alinasevastyuk@epo.org.ua, +380674628282, +380442004438.

Юлія Тахтарова,

Менеджер проектів She Exports Офісу з просування експорту 

ytakhtarova@epo.org.ua

 

Перейти до розділу “Новини”

Перейти до розділу “Події”

Переглянути в повноекранному режимі
Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.