Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Червень 21, 2017

Платформа She Exports

Програма з розширення економічних можливостей жінок She Exports

Програму She Exports було створено у 2017 році Офісом з просування експорту (www.epo.org.ua) як платформу для  підтримки та розвитку жінок-підприємниць та допомоги їм вийти на міжнародні ринки, таким чином, сприяючи зростанню експортного потенціалу України.

Програма She Exports є актуальною, оскільки ефективне залучення жінок в сучасну економіку – це фактор росту кожної країни. Україна може покращити економічні показники, зокрема в експорті, завдяки зростанню впливу жінок-експортерок та кількості жінок-підприємниць. До 2025 року світове ВВП можна збільшити до 28 трільйонів доларів, якщо країни світу в повній мірі використають потенціал жінок в економіці (дослідження McKinsey).

Програма She Exports охоплює 3 напрямки:

  • Інформація: Надання інформації для підвищення конкурентоздатності жінок-власниць та жінок на керівних посадах в експортно орієнтованих програмах завдяки знанням і навичкам у сфері міжнародної торгівлі та інноваційного підприємництва.
  • Натхнення: Поширення історій успіху українських жінок-експортерок та кращих практик з підтримки жінок в бізнесі в масштабах компанії, галузі, кластеру та країни.
  • Дія: Розвиток бізнес-мережі жінок-експортерів на національному та міжнародному рівнях та підтримка жінок-власниць та жінок на керівних посадах у експортно орієнтованих компаніях у виході на міжнародні ринки та участі у глобальних ланцюжках створення доданої вартості.

Україна підписала Декларацію про торгівлю та розширення прав і можливостей жінок в економічній сфері СОТ 12 грудня 2017 року. Торгова Представниця України – Заступниця Міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольська представляє Україну в сфері розширення економічних можливостей жінок у міжнародній торгівлі на міжнародному та національному рівнях.

Ідейною натхненницею платформи є Наталія Микольська,  Торгова Представниця України – Заступниця Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Запрошуємо до співпраці з метою єднання зусиль жінок і чоловіків для розширення можливостей жінок у сучасній економіці. Звертайтеся з пропозиціями та запитаннями до нашої команди: Аліна Севастюк, Юлія Тахтарова (sheexports@epo.org.ua).

 

Офіс з просування експорту в рамках Платформи She Exports  – офіційний верифікатор ініціативи ІТС SheTrades

Офіс з просування експорту в рамках Платформи She Exports є офіційним верифікатором для українських компаній, які хочуть долучитися до спільноти жінок-підприємниць ініціативи SheTrades Міжнародного торгового центру (International Trade Center). У відповідності до стратегічного плану ІТС Ініціатива SheTrades має на меті до 2021 року об’єднати  3 млн жінок-підприємниць із різних країн. Зараз до світової спільноти SheTrades завдяки програмі She Exports приєдналася 21 компанія та організація, створена в Україні  (станом на 07.03.2018.). Залучення у мережу SheTrades відкриває доступ до унікальних освітних матеріалів про експорт та міжнародної спільноти жінок, серед яких – підприємці та інвестори.

 

Програма She Exports Офісу з просування експорту запрошує жінок-експортерок на SheTrades Global 2018 Liverpool

Офіс з просування експорту в рамках програми SheExports запрошує українських підприємниць в українську бізнес-делегацію світової бізнес-події SheTrades Global 2018 Liverpool, котра відбудеться  26-28 червня 2018 року.  У програмі передбачено значний час на галузеві секції та нетворкінг для спілкування з потенційними партнерами. Організовано галузеві секції: Beauty and Wellness, IT & BPO, Textile & Apparel, Tourism. Унікальна подія, що об’єднує жінок-підприємниць з різних країн світу з покупцями, партнерами та інвесторами, SheTrades Global 2018 відбудеться у Ліверпулі. Це Ваш шанс для розвитку експорту та нового розуміння, як вивести бізнес на новий рівень у сучасному світі.

Як взяти участь?

1) Зареєструватися до 31.03.2018  у  спільноті жінок-підприємниць Міжнародного торгового центру SheTrades (дізнатися більше про реєстрацію).

2) Заповнити онлайн-форму до 31.03.2018 для відбору оргкомітетом учасниць за посиланням https://shetrades.com/event/shetrades-global/ . Участь у події можлива після підтвердження реєстрації Міжнародним торговим центром (International Trade Centre), який є організатором заходу SheTrades Global 2018 Liverpool.

Просимо інформувати Офіс з просування експорту про реєстрацію на SheTrades Global Liverpool листом на електронну скриньку: ytakhtarova@epo.org.ua

Програма SheExports Офісу з просування експорту запрошує активних українських жінок-експортерок, що зацікавлені у нових ринках та  міжнародних контактах, приєднатися до бізнес-делегації на події  SheTrades Global 2018 у Ліверпулі.

Реєстрація на подію SheTrades Global 2018 Liverpool триває до 31.03.2018. Витрати на проїзд, візу, страхування та проживання покриваються коштом учасниці. Участь у події є безкоштовною за підсумками відбору оргкомітетом SheTrades Global.

Контактна особа для довідок – Менеджер проектів She Exports Юлія Тахтарова  (+380 (95) 4036463, ytakhtarova@epo.org.ua).

Участь у цій події для жінок-підприємниць є безкоштовною. Витрати на проїзд, візу, страхування та проживання покриваються коштом учасниці.

Як взяти участь?

1) Зареєструватися до 31.03.2018. у спільноті жінок-підприємниць Міжнародного торгового центру SheTrades. Інструкція з реєстрації в SheTrades  – за посиланням  https://epo.org.ua/shetrades-reg/

2) Заповнити онлайн-форму до 31.03.2018. для відбору оргкомітетом учасниць за посиланням https://shetrades.com/event/shetrades-global/ . Участь у події можлива після підтвердження реєстрації Міжнародним торговим центром (International Trade Centre), який є організатором заходу SheTrades Global 2018 Liverpool.

Програма SheExports Офісу з просування експорту запрошує активних українських жінок-експортерок, що зацікавлені у нових ринках та міжнародних контактах, приєднатися до бізнес-делегації на події SheTrades Global 2018 у Ліверпулі. Дізнайтеся більше про програму події  та заповніть онлайн-форму для відбору оргкомітетом учасниць: https://shetradesglobal.converve.com/registration.html?lnk=sun

Реєстрація на подію SheTrades Global 2018 Liverpool триває до 31.03.2018.

Контактна особа для довідок – Менеджер проектів She Exports Юлія Тахтарова (+380 (95) 4036463, ytakhtarova@epo.org.ua).

Запрошуємо до співпраці партнерів: власників бізнесу, керівників експортно орієнтованих компаній для створення та підтримки різноманітних ініціатив із розширення економічних можливостей жінок в Україні.

Контакти:

Аліна Севастюк,

Керівник напряму She Exports Офісу з просування експорту

alinasevastyuk@epo.org.ua, +380674628282, +380442004438.

Юлія Тахтарова,

Менеджер проектів She Exports Офісу з просування експорту 

ytakhtarova@epo.org.ua

 

Перейти до розділу “Новини”

Перейти до розділу “Події”

Переглянути в повноекранному режимі