Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом
Червень 21, 2017

Програма з розширення економічних можливостей жінок She Exports

Програма з розширення економічних можливостей жінок She Exports

Програму She Exports було створено у 2017 році Офісом з просування експорту (www.epo.org.ua) як платформу для  підтримки  жінок-підприємниць з метою  розвитку підприємництва та міжнарожної торгівлі, сприяючи зростанню експортного потенціалу України.

Програма She Exports є актуальною, оскільки ефективне залучення жінок в сучасну економіку – це фактор росту кожної країни. Україна може покращити економічні показники, зокрема в експорті, завдяки зростанню впливу жінок-експортерок та кількості жінок-підприємниць. До 2025 року світове ВВП можна збільшити до 28 трільйонів доларів, якщо країни світу в повній мірі залучать жінок в економіку (дослідження McKinsey).

Новина: Практична конференція “Жінки в бізнесі: Підприємництво для сталого майбутнього” 21 Листопада 2018 14:00-18:00

Програма She Exports Офісу з просування експорту запрошує взяти участь у практичній конференції “Жінки в бізнесі: Підприємництво для сталого майбутнього” 21 листопада 2018 року. Захід проводить Офіс з просування експорту в рамках партнерства зі Шведською торговою колегією за підтримки Посольства Королівства Швеції в Україні, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, ПРООН Україна, проекту EDGE «Проекту експертної підтримки врядування та економічного розвитку» (за підтримки Міністерства закордонних справ, торгівлі і розвитку Канади та Посольства Канади в Україні).

Інформаційні партнери: Мережа Глобального договору ООН в Україні, ГО «Відповідальне майбутнє», Ekonomika+, Swedish Business Association in Ukraine.

Частування під час кава-брейку: Kyiv Cheese Cake.

Мета заходу
Зміст практичної конференції створено саме для українських підприємниць, має практичну спрямованість і передбачає активне залучення в групову роботу під час семінару.

До практичної конференції учасницям пропонується прочитати онлайн практичні рекомендації для бізнесу щодо Цілей сталого розвитку ООН, Національну доповідь «Цілі Сталого Розвитку: Україна».

Після конференції учасницям буде запропоновано створити бізнес-модель свого бізнесу з експортним потенціалом (існуючого або нового). Особливим у концепції семінару є те, що експерти програми She Exports проаналізують бізнес-моделі та інші документи, які учасниці створять із урахуванням набутих під час семінару знань та бізнес-партнерств із іншими учасницями.

Цільова аудиторія: Власниці бізнесу та керівниці компаній з експортним потенціалом.

Програма заходу
13:30 – 14:00 Реєстрація учасників, вітальна кава.

14:00 – 14:20 Відкриття заходу. Партнерство для сталого майбутнього.
• Мартін Хаґстрьом (Martin Hagström), Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеції в Україні.
• Мар’яна Каганяк, керівник Офісу з просування експорту.
• Сіріль Югон (Cyrille Hugon), Емма Валлфелт (Emma Wallfelt), Шведська торгова колегія (National Board of Trade Sweden).
• Софія Авдейчікова, Радник з питань цілей сталого розвитку, ПРООН Україна.

14:20 – 15:00 Agenda 2030 ООН та міжнародний досвід запровадження цілей сталого розвитку ООН у міжнародній торгівлі та забезпеченні рівних можливостей.

Амелі Кварнстрем (Amelie Kvarnström), Шведська торгова колегія (National Board of Trade Sweden).

15:00 – 15:20 Перерва на каву.

15:20 – 15:50 Дискусія «Досвід, уроки та практичні поради українських підприємниць».
Модератор: Аліна Севастюк, Керівниця напрямку She Exports Офісу з просування експорту.
• Ірина Мальцева (Kyiv Cheese Cake);
• Вікторія Філатова (Creative Lab PERFI);
• Ірина Бабенко (Соціальне підприємство «Барвиста»);
• Наталія Найда (Bukvica, Shaflia, Framiore).

15:50 – 17:50 Клавдія Шевелюк, консультант із сталого розвитку, співзасновниця ГО «Відповідальне майбутнє».
• Сталість — як нова філософія мислення;
• 3 кити сталого бачення;
• 7 ключових принципів сталого розвитку;
• Безпечні планетарні кордони для людства;
• Нова парадигма з’єднання з біосферою;
• Економіка піклування — як зробити свій бізнес сталим;
• Шляхи до сталої трансформації;
• ЦСР в Україні – національна доповідь «Цілі сталого розвитку: Україна»;
• Практична вправа – обери свою ціль сталого розвитку і розроби план для її досягнення;
• Презентації учасників.

17:50 – 18:00 Роль сталого розвитку у підприємництві та міжнародній торгівлі. Запитання та відповіді.

18:00 – 18:10 Підведення підсумків. Групове фото.

Зареєструватись для участі у події онлайн за цим посиланням 

Останній день реєстрації на подію – 15 листопада. Підтвердження Вашої участі Ви отримаєте на електронну пошту, вказану при реєстрації, за день до проведення заходу. Якщо Ви обрали опцію «Приєднатись он-лайн» – посилання на трансляцію, Ви отримаєте за 30 хвилин до початку заходу без будь-яких інших підтверджувальних повідомлень.

Умови участі та реєстрація
Участь у заході є безкоштовною для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. Передбачається участь однієї представниці від компанії (організації), яка реєструється на подію.
Формат «Прийти на подію» — приєднатись до живого спілкування з експертами у м. Київ. Кількість місць обмежено.
Формат «Приєднатись он-лайн» — перегляд живої трансляції високої якості та доступ до відеозапису і матеріалів, представлених на події, по завершенню заходу.
Підтвердження участі Ви отримаєте на електронну пошту, зазначену під час реєстрації. Якщо Ви обрали варіант участі «Приєднатись онлайн», то посилання на трансляцію Ви отримаєте за 30 хвилин до початку заходу без жодних інших підтверджуючих повідомлень.

Важливо
• Строк реєстрації на подію – 15 листопада 15:00. Підтвердження Вашої участі Ви отримаєте 15 листопада на електронну пошту, яку Ви зазначили у реєстраційній формі під час онлайн-реєстрації на подію. Якщо Ви обрали опцію «Приєднатись он-лайн», посилання на трансляцію Ви отримаєте за 30 хвилин до початку заходу без будь-яких інших підтверджувальних повідомлень.
• Реєстрація на захід у форматі «Прийти на подію» відбувається у порядку черги і може бути закрита раніше у випадку, якщо кількість зареєстрованих учасників досягне можливої кількості місць.
• Офіс може відмовити у реєстрації на захід у форматі «Прийти на подію» учасникам, які не надали про себе повних відомостей під час реєстрації на подію.
• Мова семінару – українська та англійська (з послідовним перекладом)
• Усі матеріали та презентації, використані під час заходу, будуть доступні після події кожній зареєстрованій учасниці.

Контактна інформація:

Контактна особа щодо програми She Exports: Аліна Севастюк (alinasevastyuk@epo.org.ua, +380674628282)

Програма She Exports охоплює 3 напрямки:

  • Інформація: Надання інформації для підвищення конкурентоздатності жінок-власниць та жінок на керівних посадах в експортно орієнтованих програмах завдяки знанням і навичкам у сфері міжнародної торгівлі та інноваційного підприємництва.
  • Мотивація: Поширення історій успіху українських жінок-експортерок та кращих практик з підтримки жінок в бізнесі в масштабах компанії, галузі, кластеру та країни.
  • Дія: Розвиток бізнес-мережі жінок-експортерів на національному та міжнародному рівнях та підтримка жінок-власниць та жінок на керівних посадах у експортно орієнтованих компаніях у виході на міжнародні ринки та участі у глобальних ланцюжках створення доданої вартості.

Україна підписала Декларацію про торгівлю та розширення прав і можливостей жінок в економічній сфері СОТ 12 грудня 2017 року. Торгова Представниця України – Заступниця Міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольська представляє Україну в сфері розширення економічних можливостей жінок у міжнародній торгівлі на міжнародному та національному рівнях.

Ідейними натхненницями платформи є Наталія Микольська,  Торгова Представниця України – Заступниця Міністра економічного розвитку і торгівлі України, та керівниця Офісу з просування експорту Мар’яна Каганяк.

Офіс координує та розвиває програму She Exports, за сприяння технічної допомоги уряду Канади, зокрема проектів The Expert Deployment for Governance and Economic Growth (EDGE) та  Canada-Ukraine Trade and Investment Support project – CUTIS.

Запрошуємо до співпраці з метою єднання зусиль жінок і чоловіків для розширення можливостей жінок у сучасній економіці. Звертайтеся з пропозиціями та запитаннями до Аліни Севастюк (sheexports@epo.org.ua).

Офіс з просування експорту в рамках Платформи She Exports  – офіційний верифікатор ініціативи ІТС SheTrades

Офіс з просування експорту в рамках Платформи She Exports є офіційним верифікатором для українських компаній, які хочуть долучитися до спільноти жінок-підприємниць ініціативи SheTrades Міжнародного торгового центру (International Trade Center). У відповідності до стратегічного плану ІТС Ініціатива ITC SheTrades має на меті до 2021 року об’єднати  3 млн жінок-підприємниць із різних країн. Зараз до світової спільноти SheTrades завдяки програмі She Exports приєдналася 57 компаній та організацій, створених в Україні  (станом на 01.08.2018.). Залучення у мережу SheTrades відкриває доступ до унікальних освітних матеріалів про експорт та міжнародної спільноти жінок, серед яких – підприємці та інвестори.

Програма She Exports Офісу з просування експорту організувала українську делегацію жінок-підприємниць на міжнародному форумі SheTrades Global 2018 Liverpool

Офіс з просування експорту в рамках програми SheExports організував участь українських підприємниць у складі української бізнес-делегації на світовому форумі SheTrades Global 2018 Liverpool  26-28 червня 2018 року.  У програмі було передбачено значний час на галузеві секції Beauty and Wellness, IT & BPO, Textile & Apparel, Tourism, коучінгові сесії та нетворкінг для спілкування з потенційними партнерами. Це щорічна унікальна подія, що об’єднує жінок-підприємниць з різних країн світу з покупцями, партнерами та інвесторами. SheTrades Global – це шанс для розвитку експорту та нового розуміння, як вивести бізнес на новий рівень у сучасному світі.

 

 

 

Перейти до розділу “Новини”

Перейти до розділу “Події”

 

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.