Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Експортні можливості для виробників органічного меду, олії, бобових, крохмалю та корму

Іноземні компанії активно шукають бізнес-партнерів в Україні. Цього разу двері бізнес-можливостей відкриваються для виробників наступних видів продукції: 

  1. Соняшникова олія

Індійська компанія шукає українського виробника очищеної соняшникової олія за конкурентною ціною. Код товару:15121110

Потенційні партнери з України повинні мати всю необхідну міжнародну сертифікацію, включаючи сертифікати якості харчових продуктів, і повинні володіти англійською мовою.

  1. Органічний мед 

Холдингова компанія Lion City LLC, що займається розвитком українських преміум брендів та розробляє портфель преміум-продуктів та послуг для експорту в Північну Америку, включаючи продукти харчування, промислові товари та ІТ-аутсорсинг, шукає українські компанії, зацікавлені в  експорті органічного меду до США, Канади та Мексики. Код товару: 040900 

Володіння  англійською мовою – не обов’язкове ( достатньо російської)

  1. Крохмаль картопляний

 Експортер харчових продуктів і напоїв в Китай та Індію шукає  виробників картопляного крохмалю. Володіння англійською мовою для ведення переговорів – обов’язкове.

  1. Соя, сочевиця, комбіновані корми для тварин та птахів

Компанія FTMDIŞTІC. LTD ŞTІ, яка спеціалізується на імпорті насіння та зерна, шукає виробників сої, зеленої та червоної сочевиці, комбінованих кормів (оптом) для всіх видів тварин і птахів. Код товару: 120100, 120600, 120720, 120740, 120760 тощо

Потенційний партнер обов’язково має бути досвідченим виробником цієї продукції, мати дійсні необхідні сертифікати, що показують походження та виробника/ експортера товару.

***

Якщо ви маєте що запропонувати іноземним партнерам, надсилайте комерційні пропозиції на адресу: sourcing@epo.org.ua  Дедлайн для подачі пропозицій  – 31 грудня 2017 року

Після зазначего дедлайну за кожним запитом всю зібрану інформацію буде передано на розгляд іноземній компанії-замовнику,  яка самостійно  проведе відбір українських компаній для партнерства та вестиме подальшу комунікацію. 

 
Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.