Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Бізнес-можливості для дизайнерів та майстрів бурштинових виробів

Шанхайський музей мистецтв, який успішно співпрацює з іноземними митцями та дизайнерами, в рамках розширення міжнародних зв’язків зацікавлений у співпраці з українськими підприємствами, які спеціалізуються на обробці та виготовленні ювелірних прикрас з бурштину.

Українські компанії матимуть унікальну можливість зустрітися та обговорити деталі та умови співпраці з представниками музею у період з 10 по 13 серпня цього року.

Повідомляйте про зацікавленість у зустрічі та у співпраці на адресу: sourcing@epo.org.ua  Дедлайн для подачі пропозицій  – 9 серпня  2018 року.

Після зазначеного дедлайну всю зібрану інформацію буде передано на розгляд іноземній компанії-замовнику,  яка самостійно  проведе відбір українських компаній для партнерства та вестиме подальшу комунікацію.

Бажаєте, щоб ваші послуги та продукти потрапили в поле зору іноземних імпортерів, які шукають  постачальників товарів та послуг в Україні? 

Реєструйтесь на Сорсинговій платформі Офісута отримуйте пропозиції співпраці від потенційних партнерів! (інструкція  з реєстрації).

Інформація, що розміщується в рамках сорсингової платформи не може вважатися офіційною та розміщена виключно з метою ознайомлення. Офіс з просування експорту консолідує інформацію щодо запитів іноземних імпортерів та поширює цю інформацію для подальшого самостійного використання українськими компаніями. Офіс з просування експорту не несе відповідальності за наявні неточності та помилки, а також за рішення, прийняті експортерами на основі наведеної в базі даних інформації. Достовірність даних, подальші переговори, а також перевірка реальних фінансових можливостей іноземних контрагентів може бути підтверджено тільки після індивідуального контакту між українськими компаніями та іноземними імпортерами та залишається на виключний розсуд українських компаній.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.