Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Експортні можливості для виробників компонентів для автомобілебудування

Угорський підрозділ із пошуку постачальників продукції американської компанії Dana Incorporated, що є світовим лідером у виготовленні приводів/ходових частин в галузі автомобілебудування (з товарообігом 7,2 мільярди доларів США у 2017 році), шукає партнерів в Україні.

Наразі компанія Dana зацікавлена у започаткуванні довготривалого співробітництва із українськими підприємствами, що мають підтверджене висококонкурентне виробництво. Підприємства мають спеціалізуватись на виготовленні кованих, штампованих та литих компонентів для використання в автомобілебудівній галузі.

Основні вимоги до потенційних партнерів:

  • Сертифікація ISO 9001
  • Експортні операції не менше 30% від загальних продажів  
  • Найвищий рівень якості (Quality level A)
  • Процес механічної обробки сертифікований за стандартом ISO TS або IATF

Потенційні партнери повинні володіти англійською, аби вести переговори. 

Якщо ви маєте що запропонувати іноземним партнерам, повідомляйте про зацікавленість у співпраці на адресу: sourcing@epo.org.ua  Дедлайн для подачі пропозицій  – 7 вересня 2018 року.

Після зазначеного дедлайну всю зібрану інформацію буде передано на розгляд іноземній компанії-замовнику,  яка самостійно  проведе відбір українських компаній для партнерства та вестиме подальшу комунікацію.

Бажаєте, щоб ваші послуги та продукти потрапили в поле зору іноземних імпортерів, які шукають  постачальників товарів та послуг в Україні? 

Реєструйтесь на Сорсинговій платформі Офісута отримуйте пропозиції співпраці від потенційних партнерів! (інструкція  з реєстрації).

____________

Інформація, що розміщується в рамках сорсингової платформи не може вважатися офіційною та розміщена виключно з метою ознайомлення. Офіс з просування експорту консолідує інформацію щодо запитів іноземних імпортерів та поширює цю інформацію для подальшого самостійного використання українськими компаніями. Офіс з просування експорту не несе відповідальності за наявні неточності та помилки, а також за рішення, прийняті експортерами на основі наведеної в базі даних інформації. Достовірність даних, подальші переговори, а також перевірка реальних фінансових можливостей іноземних контрагентів може бути підтверджено тільки після індивідуального контакту між українськими компаніями та іноземними імпортерами та залишається на виключний розсуд українських компаній.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.