Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Китайська компанія зацікавлена у співпраці з українськими виробниками олії

Імпортер з Китаю, шукає потенційних партнерів на українському ринку  – виробників рафінованої та нерафінованої олії.

Олія має бути в прозорих пластикових пляшках (з ручками).

Щомісячний обсяг поставок (пляшок) :

  • 1 л. – 26 640 шт.,
  • 3 л. – 8 760 шт.,
  • 5 л. – 4 500 шт.,
  • 10 л.- 2 592  шт.

Основні вимоги до потенційних партнерів – володіння англійською мовою та наявність наступних сертифікатів :

  • Свідоцтво про походження товару (CertificateofOrigin),
  • Сертифікат здоров’я (Healthcertificate/),
  • SGSсертифікат (SGScertificate),
  • Сертифікат безпечності харчових продуктів (FoodSafetycertificate)

Якщо ви маєте що запропонувати іноземним партнерам, повідомляйте про зацікавленість у співпраці на адресу: sourcing@epo.org.ua  Дедлайн для подачі пропозицій  – 20 грудня 2018 року.

Після зазначеного дедлайну за кожним запитом всю зібрану інформацію буде передано на розгляд іноземній компанії-замовнику, яка самостійно проведе відбір українських компаній для партнерства та вестиме подальшу комунікацію.

Бажаєте, щоб ваші послуги та продукти потрапили в поле зору іноземних імпортерів, які шукають постачальників товарів та послуг в Україні?  Реєструйтесь на Сорсинговій платформі Офісу та отримуйте пропозиції співпраці від потенційних партнерів! (інструкція  з реєстрації).

Інформація, що розміщується в рамках сорсингової платформи не може вважатися офіційною та розміщена виключно з метою ознайомлення. Офіс з просування експорту консолідує інформацію щодо запитів іноземних імпортерів та поширює цю інформацію для подальшого самостійного використання українськими компаніями. Офіс з просування експорту не несе відповідальності за наявні неточності та помилки, а також за рішення, прийняті експортерами на основі наведеної в базі даних інформації. Достовірність даних, подальші переговори, а також перевірка реальних фінансових можливостей іноземних контрагентів може бути підтверджено тільки після індивідуального контакту між українськими компаніями та іноземними імпортерами та залишається на виключний розсуд українських компаній.

 

 

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.