Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Експортні можливості в Індії: розшукуються постачальники виробів зі сталі

Ми продовжуємо отримувати запити на пошук партнерів від Індійських компаній. Цього разу двері експортних можливостей відкрились для представників сталеварної промисловості та суднобудування.

Індійський мультинаціональний гігант в секторі важкого машинобудування  та інфраструктури TITAGARH WAGONS LIMITED (TWL), який приймав активну участь у b2b зустрічах з українськими компаніями під час торгової місії до Індії у вересні цього року,  терміново шукає постачальника виробів зі сталі. Також компанія шукає постачальників компонентів для свого суднобудівного сегменту. 

Із специфікацією продукції можна ознайомитись в документах за посиланням

Обов’язкові вимоги:

  • Потенційний партнер повинен мати можливість здійснити перші поставки протягом 30 днів з моменту розміщення замовлення, а повна партія має бути доставлена протягом 60 днів до  FOB at Kolkata Port India.
  • Наявність European advanced codes (the Eurocodes) буде перевагою, однак інші сертифікати можуть бути узгоджені в подальших переговорах.
  • Кожен елемент, відповідно до специфікації, повинен повністю поставлятися однією компанією. Інші компанії можуть здійснювати поставки інших виробів з загального переліку. Для спрощення логістики кількість металургійних компаній, які будуть надавати свої пропозиції, буде обмежено максимально до трьох.

Компанія планує робити подальші замовлення, тому запити на поставки будуть оновлюватися щопівроку після оформлення контракту.

Якщо ви маєте що запропонувати індійським партнерам, заповнюйте анкету за посиланням та зробіть перший крок до експорту в Індію. Заявки приймаються  до 20 жовтня 2017 року включно.

Є запитання чи потрібна допомога ?  – Звертайтеся на iburiak@epo.org.ua

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.