Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Відкриваємо експортні можливості в Італії для виробників оздоблювальних матеріалів

Мрієте, щоб вашими матеріалами були оздоблені вітрини провідних італійських та світових брендів? – Ми допоможемо  перетворити мрії на реальність!

Італійська компанія Oltrefrontiera Progetti Srl, що спеціалізується на проектуванні, плануванні та реалізації вітрин, шоурумів та меблів для індустрії високої моди в Італії та світі, шукає партнера-виробника/ постачальника наступних видів продукції/ послуг:

  • Постачальники/майстерні кольорових акрилових плит (оргскло) у різних товщинах. Майстерні мають бути оснащені лазерними різальними та склеювальним технологіями для виготовлення корпусів та форм.
  • Майстерні з виготовлення металевих виробів (металочерепиці), бажано з лазерними різальними верстатами та надійними підрядниками, що спеціалізуються на процесах оцинкування (хромування). Також з експертизою в прецизійних конструкціях та оздоблювальних процесах.
  • Канцелярські майстерні (картонні вітрини, картони тощо), друк на паперових носіях, пластикових дошкпх, оргсклі і т. д; друк на вінілі; виробництво віконних плівок та наклейок.
  • Постачальники / майстерні з виготовлення пластмасових матеріалів,  лиття та термоформування.

Коди походження продукту / послуги в  Уніфікованій системі опису та кодування товару (код продукту / послуги HS): 73269098/48142000/94039030/39269097/39269097

Контактна особа повинна володіти англійською мовою.

Комерційні пропозиції надсилайте до 9 жовтня на адресу: sourcing@epo.org.ua

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.