Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Експортні можливості в Італії для деревообробних та металообробних майстерень

Італійська компанія , що активно працює у секторі роздрібної торгівлі, розробляє та виготовляє візуальні дисплеї, вітрини та інтер’єри магазинів для брендів високої моди, шукає компанії/ майстерні, які спеціалізуються на столярних  роботах та обробці металу та мають досвід  експорту.

Потенційні партнери мають працювати за виробничим контрактом, виготовляти металеві вироби зі сталі та заліза для меблів (легкі столярні вироби), деревообробні/столярні майстерні повинні працювати з сучасним обладнанням, станком для різки типу CNC. Краще, якщо підприємство має власний відділ лакування/ кінцевої обробки, а також постачальників/ майстерні для роботи з пластиковими матеріалами, такими як акрил. Можливість роботи за допомогою лазерних верстатів/ склеювання та  друку на картоні та різні композитні опори вітається.
Мова спілкування – англійська / італійська.
Сертифікація продукції/матеріалів є бажаною, але не обов’язковою вимогою.

Якщо ви маєте що запропонувати іноземним партнерам, надсилайте комерційні пропозиції на адресу: sourcing@epo.org.ua  Дедлайн для подачі пропозицій  – 1 лютого 2018 року.

Після зазначеного дедлайну за кожним запитом всю зібрану інформацію буде передано на розгляд іноземній компанії-замовнику,  яка самостійно  проведе відбір українських компаній для партнерства та вестиме подальшу комунікацію. 

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.