Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Сорсингова платформа: тут імпортери шукають українських постачальників

Де іноземні імпортери шукають українських  постачальників товарів та послуг? – На Сорсинговій платформі Офісу з просування експорту!

Це безкоштовний онлайн-інструмент, який дозволяє українській компанії потрапити в поле зору іноземних імпортерів та розширити свої ринки збуту.

Щомісяця до Офісу звертаються іноземні компанії, які бажають купувати українську продукцію чи послуги і шукають надійних постачальників. Для автоматизації цього процесу у квітні ми запустили спеціалізовану онлайн-платформу, яка дозволяє іноземним компаніям легко знайти свого бізнес-партнера в серед зареєстрованих українських компаній  та встановити безпосередній контакт.

Все що вам для цього потрібно – пройти реєстрацію в особистому кабінеті на сайті Офісу та замовити послугу “Сорсинг” ! Ми потурбуємось про те, щоб про платформу дізналось якмога більше іноземних імпортерів.

Багато українських компаній вже скористались цією можливістю і вже чекають на своїх партнерів. Тож приєднуйтесь!  Можливо, зараз імпортери шукають саме вашу продукцію чи послуги.

Покрокова інструкція реєстрації  на Сорсинговій платформі>>

Виникли питання чи проблеми з реєстрацією? – Звертайтесь на  info@epo.org.ua

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.