Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Експортні можливості для виробників дубових стільниць

Ізраїльська компанія KAG, яка 18 років працює на ринку сантехніки, шукає партнерів в Україні. Імпортер зацікавлений у стільницях з білого дубу, які відповідають наступним параметрам:

  • Товщина – від 2,7 до 3 см, ширина – 47 см, довжина – 50, 60, 80, 100 та 120 см.
  • Вироби повинні бути склеєні з 5-7 дощок вологістю 12 %, відполіровані, з початку покриті на всій поверхні фарбою ґрунтовки (поліефір), потім – ефірним акриловим лаком на водній основі, а з чотирьох сторін – 35% глянцю.
  • Продукція має бути обгорнена тонкою прозорою плівкою з нейлону та запакована у картонний бокс. 

Приклад продукції:

Основні вимоги до потенційного партнера – якість продукції та чесне ведення бізнесу.

Потенційні партнери повинні володіти англійською, аби вести переговори 

Якщо ви маєте що запропонувати іноземним партнерам, повідомляйте про зацікавленість у співпраці на адресу: sourcing@epo.org.ua  Дедлайн для подачі пропозицій  – 1 серпня 2018 року.

Після зазначеного дедлайну за кожним запитом всю зібрану інформацію буде передано на розгляд іноземній компанії-замовнику,  яка самостійно  проведе відбір українських компаній для партнерства та вестиме подальшу комунікацію.

Бажаєте, щоб ваші послуги та продукти потрапили в поле зору іноземних імпортерів, які шукають  постачальників товарів та послуг в Україні?

Реєструйтесь на Сорсинговій платформі Офісу та отримуйте пропозиції співпраці від потенційних партнерів! (інструкція  з реєстрації).

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.