Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Експортні можливості для виробників інструментів для мотоциклів

Міжнародний торгівельний бренд з Естонії, що експортує інструменти та аксесуари для мотоциклів до понад 50 країн світу, зацікавлений знайти партнерів в Україні для виробництва шиномонтажного пристрою „3-Minute Mousse Changer”.

Партнером в Україні має бути надійний досвідчений виробник з широким спектром виробничих можливостей у обробці металів (лазерна обробка обов’язкова), який здатний забезпечити стабільну якість продукції в межах погодженої партії зразків.
Ідеальними партнерами є виробники, які мають сертифіковані системи управління якістю, відділи кооперативної інженерії та висококваліфікований відділ контролю якості.
Потенційні партнери повинні володіти англійською, аби вести переговори .

Специфікація продукту:

  • Чиста вага: 15кг
  • Річний обсяг виробництва: 3,500 шт
  • Матеріал:  сталь; 6000 series алюміній серії 600; стандартні та нестандартні  кріплення;
  • Технологія виробництва: лазерна порізка та згинання труб та листового металу; обробка з ЧПУ; зварювання; електрогальванізація та анодування; порошкове покриття; монтаж та упаковка.

Якщо ви маєте що запропонувати іноземним партнерам, повідомляйте про зацікавленість у співпраці на адресу: sourcing@epo.org.ua  Дедлайн для подачі пропозицій  – 3 серпня 2018 року.

Після зазначеного дедлайну за кожним запитом всю зібрану інформацію буде передано на розгляд іноземній компанії-замовнику,  яка самостійно  проведе відбір українських компаній для партнерства та вестиме подальшу комунікацію.

Бажаєте, щоб ваші послуги та продукти потрапили в поле зору іноземних імпортерів, які шукають  постачальників товарів та послуг в Україні? 

Реєструйтесь на Сорсинговій платформі Офісу та отримуйте пропозиції співпраці від потенційних партнерів! (інструкція  з реєстрації).

***

Інформація, що розміщується в рамках сорсингової платформи не може вважатися офіційною та розміщена виключно з метою ознайомлення. Офіс з просування експорту консолідує інформацію щодо запитів іноземних імпортерів та поширює цю інформацію для подальшого самостійного використання українськими компаніями. Офіс з просування експорту не несе відповідальності за наявні неточності та помилки, а також за рішення, прийняті експортерами на основі наведеної в базі даних інформації. Достовірність даних, подальші переговори, а також перевірка реальних фінансових можливостей іноземних контрагентів може бути підтверджено тільки після індивідуального контакту між українськими компаніями та іноземними імпортерами та залишається на виключний розсуд українських компаній.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.