Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Експортні можливості для виробників пиломатеріалів та олій

Міжнародна компанія, що займається продуктами деревообробки, шукає партнерів для освоєння ринків Далекого і Близького Сходу. Компанія прагне побудувати довгострокові ділові відносини з українськими виробниками пиломатеріалів / пилорами, лісопилками.
Компанію цікавлять вироби з деревини хвойних порід (ялини / сосни), різного розміру, висушених в сушильній камері, а також деревини різних сортів на експорт.
Потенційними партнерами можуть бути середні та великі лісопилки, які мають велику продуктивність і займаються великими обсягами. Компанії повинні володіти англійською мовою.

***
Канадська компанія з 10-річним досвідом роботи на ринку сільськогосподарських продуктів (зернові / біомаса / поновлювані енергетичні продукти), що експортуються Японію, Корею, Китай, Тайвань, шукає партнерів-виробників натуральних олій, таких як соя та соняшникова олії (серед інших), які можна використовувати для виробництва енергії в Японії. Потенційний партнер повинен мати досвід роботи з експортними ринками та володіти англійською мовою.

Якщо ви маєте що запропонувати іноземним партнерам, повідомляйте про зацікавленість у співпраці на адресу: sourcing@epo.org.ua Дедлайн для подачі пропозицій – 9 березня 2018 року.

Після зазначеного дедлайну за кожним запитом всю зібрану інформацію буде передано на розгляд іноземній компанії-замовнику, яка самостійно проведе відбір українських компаній для партнерства та вестиме подальшу комунікацію.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.