Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Навчіться створювати маркетингові матеріали для вашого бізнесу з Crello

Програма She Exports Офісу з просування експорту спільно з Depositphotos запрошують жінок-підприємниць та жінок на керівних посадах в компаніях з експортним потенціалом приєднатися до вебінару «Графічний редактор Crello для МСБ: Дизайн – це легко». 

Тема вебінару була обрана не випадково. За результатами опитування жінок в бізнесі, їм часто бракує ресурсів для створення маркетингових матеріалів, і водночас вони прагнуть навчитися створювати візуальні рішення та маркетингові матеріали самостійно.

В рамках вебінару менеджер з маркетингу графічного редактора Crello відомої компанії-експортера Depositphotos Євгенія Дичко пояснить:

  • як працювати з графічним редактором Crelloта швидко трансформувати меседжі у графіку,
  • як робити анімований дизайн та створювати графічні рішення для соціальних мереж
  • поділиться досвідом та секретами розробки та втілення в життя візуальної стратегії мікро-, малого та середнього бізнесу за відсутності ресурсів на дизайн.

Для закріплення матеріалу учасники вебінару отримають домашнє завдання, реалізацію якого прокоментують фахівці Офісу з просування експорту.

Час проведення: 17 липня 2018 року, 16:00 – 17:30

Онлайн-трансляція запланована на каналі YouTubeОфісу з просування експорту – ExportPromotionOfficeEPO.

РЕЄСТРАЦІЯ до 16 липня 2018 року (включно) за  посиланням: https://goo.gl/Avnt6K

Тренер –  Євгенія Дичко, менеджер з маркетингу графічного редактора Crelloвідомої компанії-експортера Depositphotos. Євгенія має 7 років досвіду у сфері цифрового маркетингу і контент-менеджменту, розробляла комунікаційні стратегії для брендів Depositphotos та Crello.

Модератор – Аліна Севастюк, Керівниця напрямку SheExportsофісу з просування експорту

Організатор заходу  – Офіс з просуванн експорту у співпраці з Depositphotos.

_____________________

Контакти для довідок

Координаторка Платформи She Exports Юлія Тахтарова (sheexports@epo.org.ua) та керівниця напрямку SheExportsОфісу з просування офісу Аліна Севастюк (alinasevastyuk@epo.org.ua, +380674628282).

Із питань співпраці та участі в ініціативах національної Програми She Exports Офісу з просування експорту – Керівниця напряму She Exports Офісу з просування експорту Аліна Севастюк (+380 (67) 4628282, +380 (44) 2536131, alinasevastyuk@epo.org.ua).

Дізнайтесь більше про Програму SheExports>> 

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.