Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Тендерні можливості в країнах ЄС для представників ІТ компаній в рамках Угоди про публічні закупівлі СОТ

На сьогодні є 484 актуальні тендерні можливості у країнах ЄС, пов’язаних з ІТ-галуззю, участь у яких покривається Угодою про публічні закупівлі Світової організації торгівлі. Подаємо найцікавіші оголошення:

  • Придбання інформаційної системи для менеджменту та бронювання відвідувачів для більш ефективної роботи муніципалітету м. Хальмстад (Швеція). Крайній термін подачі заявок – 4 червня 2020 року.
  • Контракт на постачання CRM-системи для сектору соціального розвитку муніципалітету м. Гертогенбос (Нідерланди) на загальну суму 2 000 000 євро. Заявки потрібно надсилати до 20 травня 2020 року.
  • Оновлення системи відеоспостереження метрополітену для столичного управління транспортом у м. Марсель (Франція). Заявки на участь приймаються до 25 травня 2020 року.

З 2016 року Україна є державою-учасницею Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі, що дає унікальну можливість вітчизняним виробникам скористатися можливостями на ринку тендерів 46 держав світу обсягом понад 17 трильйонів доларів США.

У разі додаткових питань просимо звертатися на скриньку export@epo.org.ua.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.