Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Тендерні можливості в країнах ЄС для представників сектору машинобудування в рамках Угоди про публічні закупівлі СОТ

На сьогодні є 115 актуальних тендерних можливостей у країнах ЄС, пов’язаних з сектором машинобудування. Подаємо найцікавіші оголошення, участь у яких покривається Угодою про публічні закупівлі Світової організації торгівлі:

  • Закупівля сільськогосподарської техніки, а саме комбайнів для збирання трави, конюшини та інших кормових культур у м.Гельсінкі (Фінляндія) для потреб інституту природних ресурсів. Кінцевий термін подачі заявок щодо участі у тендері – 11 вересня 2020 року.
  • Проєктування, виготовлення, доставлення та введення в експлуатацію близько 63-х трамваїв з низькою підлогою для транспортного підприємства у м.Магдебург (Німеччина). Дедлайн – 31 серпня 2020 року.
  • Контракт на постачання колісних тракторів та форвардерів у м.Прага (Чехія) для потреб управління територіями лісового господарства та розташованими на них об’єктами. Заявки на участь приймаються до 1 вересня 2020 року.

З 2016 року Україна є державою-учасницею Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі, що дає унікальну можливість вітчизняним виробникам скористатися можливостями на ринку тендерів 48 держав світу обсягом понад 17 трильйонів доларів США.

У разі додаткових питань просимо звертатися на скриньку export@epo.org.ua.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.