Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Тендерні можливості в країнах ЄС для виробників меблів в рамках Угоди про публічні закупівлі СОТ

Починаючи з 2016 року Україна є державою-учасницею Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі (GPA), що дає унікальну можливість вітчизняним виробникам прийняти участь у міжнародних тендерах 45 країн світу обсягом понад 17 трильйонів доларів США.

На сьогодні відкритими є 372 міжнародних тендера у країнах ЄС, пов’язаних з меблевою галуззю, участь у яких покривається GPA. Ось деякі з них:

  • Контракт на виготовлення та постачання меблів для офісних приміщень, навчальних аудиторій, а також облаштування зони відпочинку для відділення Торгово-промислової палати регіону Пеї-де-ла-Луар (Франція). Заявки на участь у тендері приймаються до 21 квітня 2020 року.
  • Придбання меблів для гімназії міста Клоппенбург (Німеччина), а саме: понад 500 стільців для студентів та викладачів, 500 столів (інтерактивні робочі місця для викладачів, столи комп’ютерні, для малювання й навчання) та шафи. Дедлайн – 28 квітня 2020 року.
  • Закупівля офісних меблів, а також меблів для проведення заходів у муніципалітет міста Л’Іль-сюр-ла-Сорг (Франція). Крайній термін подачі заявок 4 травня 2020 року.

Більше про GPA та можливості, що вона відкриває для українських компаній за посиланням: https://epo.org.ua/gpa/ugoda-pro-derzhavni-zakupivli-sot/

У разі додаткових питань просимо звертатися на скриньку export@epo.org.ua.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.