Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Тендерні можливості в країнах ЄС для виробників меблів в рамках Угоди про публічні закупівлі СОТ

На сьогодні є 823 актуальні тендерні можливості у країнах ЄС, пов’язаних з меблевою галуззю, участь у яких покривається Угодою про публічні закупівлі Світової організації торгівлі. Подаємо найцікавіші оголошення:

  • Закупівля шкільних меблів, а саме: аудиторних столів та стільців для Федерального управління з питань інфраструктури, охорони навколишнього середовища та послуг Бундесвера у м.Бонн. Заявки на участь приймаються до 4 червня 2020 року.
  • Контракт на постачання тумбочок та ліжок з аксесуарами, у т.ч. з електричним регулюванням для університетської лікарні м.Градец Кралове (Чехія). Дедлайн щодо подачі заявок – 1 червня 2020 року.
  • Постачання меблів для бібліотеки, навчальних аудиторій та офісних приміщень до м. Шалон-ан-Шампань (Франція). Крайній термін – 12 червня 2020 року.

З 2016 року Україна є державою-учасницею Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі, що дає унікальну можливість вітчизняним виробникам скористатися можливостями на ринку тендерів 46 держав світу обсягом понад 17 трильйонів доларів США.

У разі додаткових питань просимо звертатися на скриньку export@epo.org.ua.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.