Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Тендерні можливості в країнах ЄС для виробників обладнання харчової промисловості в рамках Угоди про публічні закупівлі СОТ

На сьогодні є 199 актуальних тендерних можливостей у країнах ЄС, пов’язаних з обладнанням харчової промисловості, участь у яких покривається Угодою про публічні закупівлі Світової організації торгівлі. Подаємо найцікавіші оголошення:

  • Контракт на постачання холодильних вітрин та прилавків у рамках перебудови та розширення приміщень шкільного навчального закладу муніципалітету Бордо (Франція). Заявки на участь приймаються до 20 травня 2020 року.
  • Придбання промислового кухонного обладнання для академії готельно-ресторанного бізнесу м. Жиліна (Словаччина) загальною сумою у 264 000 євро. Крайній строк подачі заявок – 28 травня 2020 року.
  • Постачання та монтаж професійного кухонного обладнання, у тому числі холодильного, для миття посуду, приготування їжі для приміщень органів місцевої влади та навчальних закладів м. Гренобль (Франція) загальною сумою в 1 800 000 євро. Дедлайн – 29 травня 2020 року.

З 2016 року Україна є державою-учасницею Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі, що дає унікальну можливість вітчизняним виробникам скористатися можливостями на ринку тендерів 46 держав світу обсягом понад 17 трильйонів доларів США.

У разі додаткових питань просимо звертатися на скриньку export@epo.org.ua.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.