Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Тендерні можливості в країнах ЄС для виробників ювелірних виробів в рамках Угоди про публічні закупівлі СОТ

2016 року Україна є державою-учасницею Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі, що дає унікальну можливість вітчизняним виробникам скористатися можливостями на ринку тендерів 48 держав світу обсягом понад 17 трильйонів доларів США. Цікаво, що цей інструмент може бути корисний навіть виробникам ювелірних виробів. За минулі роки відбувся 31 тендер, пов’язаний із закупівлею ювелірних виробів. Замовники з різних країн Європи (Данія, Латвія, Мальта, Німеччина, Норвегія, Франція, Швеція) шукали виробників прикрас.

Ось декілька прикладів минулорічних тендерних пропозицій:

  • Постачання ювелірних виробів, а саме: золотих годинників, браслетів, намист, кілець та сережок у м. Фалун (Швеція) для подарунків працівникам округа Даларної ради загальною вартістю 250 000 євро. Тендер проходив у 2018му році.
  • Придбання мальтійського срібного філігранного човна зі стерлінгового срібла у м. Валлетта (Мальта). Тендер проходив у 2017 році.
  • Закупівля ювелірних виробів, а саме намист з перлів у м. Стокгольм (Швеція) для вручення подарунків працівникам муніципалітету Стокгольму. Заявки на участь у тендері приймалися до 1 квітня 2019 року.

На сьогодні також є актуальна тендерна пропозиція:

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.