Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Тетяна Міськова призначена виконуючим обов’язків директора Державної Установи «Офіс з просування експорту України»

До призначення на посаду, Тетяна була членом установчої команди консультативно-дорадчого органу Офіс з просування експорту при Мінекономрозвитку: з квітня 2016 очолювала напрямки «Бізнес до влади» та «Освіта для експортерів», координувала роботу Ради з просування експорту. У 2018 році перейшла працювати на посаду Керівника стратегічних проектів, підтриманих ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу (Проект «Консолідація експортного потенціалу та сприяння доступу на зовнішній ринок малого та середнього бізнесу України»).

Серед ключових проектів Тетяни Міськової – перший Національний стенд України на Міжнародній імпортній виставці у Китаї (2018), Національна освітня програма «Експортна Революція в Україні» (2017), Платформа B2G для налагодження ефективного діалогу між владою та бізнесом (2016-2017).

Закінчила Українську академію банківської справи Національного банку України. Має понад 10 років професійного досвіду в бізнес-адмініструванні, керуванні національних проектів в публічному секторі та стратегічних комунікаціях. 

До роботи в Офісі з просування експорту, обіймала посади в мультинаціональних компаніях, міжнародних проектах, комерційних та некомерційних організаціях: Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед, Ред Булл Україна, Райффайзен Банк Аваль, Американська торговельна палата в Україні, ЄВРО 2012, ОБСЄ СММУ. Тетяна реалізовувала проекти гуманітарних фондів UNICEF та Swiss Solidarity, а також фондів Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів в зоні конфлікту на Сході України.

Її досвід дозволить сформувати оновлене портфоліо сервісів Установи, посилити присутність українських експортерів за кордоном та зміцнити взаємодію з організаціями, що сприяють інтернаціоналізації малих та середніх підприємств.

Андрій Демчук, попередній керівник Державної Установи «Офіс з просування експорту України», залишає команду. Ми хочемо подякувати Андрію за рік активної роботи, впродовж якого успішно завершився важливий і відповідальний трансформаційний етап становлення інституції. Серед особливих досягнень – організація участі українських експортерів на всесвітньо відомих міжнародних виставках за фінансової підтримки Уряду України: колективний стенд виробників продукції машинобудування на виставці Africa Rail (ПАР, м. Йоханнесбург), національний стенд виробників обладнання для харчової промисловості на виставці Gulfood Manufacturing (ОАЕ, м. Дубаї) та національний стенд кондитерської промисловості на виставці Yammex (ОАЕ, м. Дубаї).

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.