Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Розшукуються 300 багатообіцяючих компаній з експортним потенціалом

Офіс з просування експорту  запрошує українські  компанії взяти участь у проекті «Ukrainian Top Exporters 2018» від Журналу БІЗНЕС та Український Бізнес Хаб.

Спецвипуск «Ukrainian Top Exporters 2018» це:

  • унікальний спецвипуск журналу та каталог українських компаній, що розвивають внутрішні ринки та орієнтовані на експорт;
  • потужний інструмент для демонстрації потенціалу українських виробників міжнародній спільноті.

Мета проекту

Підвищення експортного потенціалу країни через пошук та організацію b2b зустрічей з потенційними бізнес-партнерами та залучення прямих інвестицій в Україну.

Критерії участі

Заявку на участь у проекті можуть подати як великі компанії, так і  компанії, що динамічно розвиваються та виходять на міжнародні ринки або лише починають їх освоювати, а також відповідають наступним критеріям:

  • експортна орієнтованість (компанія вже працює на експорт та планує розширювати ринки збуту, компанія заявляє про наміри виходити на зовнішні ринки та пошук міжнародних інвесторів);
  • галузева специфіка (найбільш пріоритетні та інвестиційно привабливі напрямки: сільське господарство, переробна, харчова, хімічна, фармацевтична галузі промисловості, будівництво, технології тощо);
  • висока додана вартість продукції (високі технології, інноваційні продукти та послуги);
  • репутаційна значущість (прозорість бізнесу, участь у соціальних проектах, проекти CSR та інвестиції в майбутнє, вклад репутації компанії в репутацію України).

Учасники спецвипуску повинні надати інформацію про компанію, її потужності, опис продуктів та послуг.

Розповсюдження 

Англомовне видання журналу Business – «Ukrainian Top Exporters 2018», тиражем 10 000 екземплярів з онлайн версією, отримають майже 5000 VIP учасників та гостей Annual Investment Meeting 2018 (AIM), провідної світової платформа для прямих іноземних інвестицій. Таким чином, бізнесмени з понад 140 країн світу зможуть ознайомитися з бізнес потенціалом України.

Учасники проекту «Ukrainian Top Exporters 2018» також  мають можливіть отримати спеціальні умови участі в AIM 2018.

Бажаєте долучитися до команди  українських експортерів та представити свою компанію на AIM 2018?  – Чекаємо на Вашу заявку до 12 лютого 2018 року!

ПОДАТИ ЗАЯВКУ на участь у проекті «Ukrainian Top Exporters 2018»

 
 
Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.